środa 14 listopada 2018

Emila, Laury, Rogera

reklama

Wideo: Prośba o pomoc w odzyskaniu pieniędzy

Wideo: Prośba o pomoc w odzyskaniu pieniędzy
 

W dniu 11 października o godzinie 10:14, na parkingu pod Bricomarche, zagubiono znaczną sumę pieniędzy przeznaczoną na remont mieszkania. Na prośbę poszkodowanego Pana Andrzeja prezentujemy nagranie wideo z monitoringu Bricomarche ukazujące całe zajście.

Na materiale wideo widać moment upuszczenia pieniędzy oraz osoby, które tę zgubę podnoszą i bez poszukiwania właściciela oddalają się z parkingu. Poszkodowany zawiadomił już policję oraz przekazał do analizy wideo z monitoringu. Policja rozpoczęła czynności w celu zidentyfikowania osób, które przywłaszczyły pieniądze. W imieniu poszkodowanego prosimy o zwrot znalezionych pieniędzy. Kontakt z Panem Andrzejem pod numerem telefonu 605 390 997

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Oszuści odwiedzają emerytów, kradną pieniądze i...

Oszuści odwiedzają emerytów, kradną pieniądze i...

14-09-2017
Kącik profilaktyki: Włamali się, ukradli 1000...

Kącik profilaktyki: Włamali się, ukradli 1000 zł....

07-03-2017
Kącik Profilaktyki: 10 000 zł wyparowało z konta

Kącik Profilaktyki: 10 000 zł wyparowało z konta

28-10-2016
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama