poniedziałek 06 lipca 2020

Dominiki, Jaropełka, Łucji

reklama

Grzymiszew: Miał BMW i prawie 3 promile. Uderzył w auta przed sygnalizacją

Grzymiszew: Miał BMW i prawie 3 promile. Uderzył w auta przed sygnalizacją
 

Skrzyżowanie dróg w Grzymiszewie to niebezpieczne miejsce, w który o wypadek nie trudno. Obecnie przy skrzyżowaniu, z powodu trwających remontów, pojawiła się sygnalizacja świetlna regulująca ruch wahadłowy, ale kierowcy i tak wykazują się brakiem rozwagi. W poniedziałek skrajną nieodpowiedzialność zaprezentował przejeżdżający przez Grzymiszew kierowca BMW, przez którego kilka osób musiało odwiedzić turkowski szpital, w tym małe dziecko.

Do kolizji kilku aut doszło przed wspomnianymi światłami. Przed sygnalizacją zatrzymało się osobowe Audi, a kolejnym pojazdem było Seat. Niestety, w tył Leona uderzył kierujący samochodem marki BMW.

reklama

Kilkoro uczestników kolizji przewieziono do szpitala. Jak informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Turku, kierujący BMW miał 1,38 mg alkoholu w litrze wydychanego powietrza, co daje 2,9 promila w organizmie.

AW

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kolizja na skrzyżowaniu Górniczej z Kolską...

Kolizja na skrzyżowaniu Górniczej z Kolską Szosą....

29-11-2019
Zderzenie Passata z Fordem na Chopina. Jedna...

Zderzenie Passata z Fordem na Chopina. Jedna osoba w...

22-11-2019
Kolizja Laguny i samochodu ciężarowego na ul....

Kolizja Laguny i samochodu ciężarowego na ul. Górniczej

06-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama