poniedziałek 06 lipca 2020

Dominiki, Jaropełka, Łucji

reklama

Wideo: Audi A4 i A3 zderzyły się na DK72, kierowcy przewiezieni do szpitala

Wideo: Audi A4 i A3 zderzyły się na DK72, kierowcy przewiezieni do szpitala
 

W piątkowe popołudnie około godziny 16.00 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Audi na drodze DK72 za Tuliszkowem. Obydwaj kierowcy pojazdów zostali przetransportowani do szpitala w Turku.

Jak informuje Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Turku asp.sztab. Mateusz Latuszewski, kierujący Audi A4 jadąc od strony Tuliszkowa chcąc zjechać na stację paliw „Bliska” nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu od strony Konina Audi A3. W wyniku zderzenia Audi A4 zatrzymało się na znaku drogowym natomiast Audi A3 wpadło do pobliskiego rowu. Samochodami podróżowali tylko kierowcy, obydwoje zostali odwiezieni do szpitala w Turku przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

reklama

Na miejsce przybyły jednostki Strazy Pożarnej z PSP Turek oraz KSRG OSP Tuliszków, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia. Na miejscu pracuje także Policja, która ustala przyczyny zdarzenia. Trasa była zablokowana przez około godzinę, obiazd odbywał się przez teren stacji paliw.

MS

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Przekroczył prędkość o ponad 90 km/h i srogo...

Przekroczył prędkość o ponad 90 km/h i srogo tego...

2 lip.
Wideo: Pożar lakierni i magazynu w Dobrej. W...

Wideo: Pożar lakierni i magazynu w Dobrej. W akcji...

1 lip.
Działania na rzecz ochrony przeciwpożarowej w...

Działania na rzecz ochrony przeciwpożarowej w lasach...

28 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama