poniedziałek 20 maja 2019

Bazylego, Bernardyna, Krystyny

reklama

Śmiertelne potrącenie na DK 83 w miejscowości Linne. Prawdopodobny sprawca uciekł.

Śmiertelne potrącenie na DK 83 w miejscowości Linne. Prawdopodobny sprawca uciekł.
 

W dniu wczorajszym, tj 6 marca 2019 po godzinie 21.00 na drodze krajowej 83 w miejscowości Linne (gm. Dobra) doszło do prawdopodobnego potrącenia pieszego ze skutkiem śmiertelnym. Ofiarą jest 56 letni mieszkaniec powiatu tureckiego, który poniósł śmierć na miejscu.

Jak informuje Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Turku asp.sztab. Mateusz Latuszewski, podczas analizy zapisu monitoringu z pobliskiej stacji paliw okazało się, że na leżącego na drodze najechał nieznany na chwilę obecną kierowca, który nie zatrzymał się i oddalił z miejsca zdarzenia. „Policjanci ustalili iż kolejnym pojazdem, który najechał na lezącego mężczyznę był Peugeot Partner. Kierowca Peugeota był trzeźwy i zatrzymał się do dalszych czynności” - dodaje Latuszewski.

reklama

Aktualnie trwają działania zmierzające do ustalenia marki samochodu, który jako pierwszy najechał na leżącego na drodze. Droga krajowa 83 była nieprzejezdna przez kilka godzin.

MS

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Skoda dachowała pod Brudzyniem. Wypadek...

Wideo: Skoda dachowała pod Brudzyniem. Wypadek na...

14 maj.
Policjanci z Turku najlepsi. Konkurs policyjny...

Policjanci z Turku najlepsi. Konkurs policyjny...

11 maj.
Kącik profilaktyki: Oszustwa na portalach...

Kącik profilaktyki: Oszustwa na portalach randkowych

8 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama