niedziela 09 sierpnia 2020

Klary, Romana, Rozyny

reklama

Wideo: Potrącenie mężczyzny w Mariantowie. 29-latek walczy o życie w szpitalu

Wideo: Potrącenie mężczyzny w Mariantowie. 29-latek walczy o życie w szpitalu
 

W miejscowości Mariantów (gm. Władysławów) doszło we wtorek 12 marca w godzinach wieczornych do poważnego potrącenia mężczyzny, mieszkańca tejże miejscowości. Wg świadków mężczyzna mógł być pod wpływem alkoholu.

Na miejscu zdarzenia trwają czynności wyjaśniające prowadzone przez Komendę Powiatową Policji w Turku w sprawie potrącenia 29-latka, mieszkańca miejscowości Mariantów, który z nieustalonych przyczyn poruszał się środkiem drogi powiatowej Turek - Władysławów. Wg wstępnych ustaleń, mężczyzna w pierwszej kolejności zawadził o jadącego w stronę Władysławowa Volkswagena Passata i przewrócił się. Na leżącego na jezdni mężczyznę najechał jadący z naprzeciwka Opel. Obydwoje kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi. Zespól Ratownictwa Medycznego przybyły na miejsce udzielił poszkodowanemu pierwszej pomocy i przetransportował do szpitala w Turku Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwie jednostki straży pożarnej z PSP Turek oraz OSP Władysławów.

reklama

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Umyślne podpalenie przyczyną pożaru radiowozu...

Umyślne podpalenie przyczyną pożaru radiowozu pod...

7 sierp.
Wideo: Policyjny radiowóz spłonął pod komendą...

Wideo: Policyjny radiowóz spłonął pod komendą...

6 sierp.
Śmiertelne potrącenie rowerzystki  pod Tuliszkowem

Śmiertelne potrącenie rowerzystki pod Tuliszkowem

6 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama