poniedziałek 20 maja 2019

Bazylego, Bernardyna, Krystyny

reklama

Wideo: Potrącenie mężczyzny w Mariantowie. 29-latek walczy o życie w szpitalu

Wideo: Potrącenie mężczyzny w Mariantowie. 29-latek walczy o życie w szpitalu
 

W miejscowości Mariantów (gm. Władysławów) doszło we wtorek 12 marca w godzinach wieczornych do poważnego potrącenia mężczyzny, mieszkańca tejże miejscowości. Wg świadków mężczyzna mógł być pod wpływem alkoholu.

Na miejscu zdarzenia trwają czynności wyjaśniające prowadzone przez Komendę Powiatową Policji w Turku w sprawie potrącenia 29-latka, mieszkańca miejscowości Mariantów, który z nieustalonych przyczyn poruszał się środkiem drogi powiatowej Turek - Władysławów. Wg wstępnych ustaleń, mężczyzna w pierwszej kolejności zawadził o jadącego w stronę Władysławowa Volkswagena Passata i przewrócił się. Na leżącego na jezdni mężczyznę najechał jadący z naprzeciwka Opel. Obydwoje kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi. Zespól Ratownictwa Medycznego przybyły na miejsce udzielił poszkodowanemu pierwszej pomocy i przetransportował do szpitala w Turku Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwie jednostki straży pożarnej z PSP Turek oraz OSP Władysławów.

reklama

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Skoda dachowała pod Brudzyniem. Wypadek...

Wideo: Skoda dachowała pod Brudzyniem. Wypadek na...

14 maj.
Policjanci z Turku najlepsi. Konkurs policyjny...

Policjanci z Turku najlepsi. Konkurs policyjny...

11 maj.
Kącik profilaktyki: Oszustwa na portalach...

Kącik profilaktyki: Oszustwa na portalach randkowych

8 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama