poniedziałek 22 kwietnia 2019

Łukasza, Kai, Nastazji

reklama

Kolejny wypadek na Alei Jana Pawła II z udziałem dwóch pojazdów

Kolejny wypadek na Alei Jana Pawła II z udziałem dwóch pojazdów
 

W poniedziałek 25 marca około godziny 13.15 na skrzyżowaniu ulicy Dworcowej z Aleją Jana Pawła II doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych - Peugeot i Opel. Poszkodowane w wyniku zderzenia to dwie kobiety kierujące pojazdami.

Jak informuje Oficer Prasowy Powiatowej Straży Pożarnej w Turku kpt. Krzysztof Gruszczyński, poszkodowanymi w wypadku były dwie kobiety, które kierowały pojazdami. W żadnym z pojazdów nie było pasażerów.. Jednej z poszkodowanych z raną głowy została udzielona pomoc medyczna przez przybyły na miejsce zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego. Szczegóły wypadku ustala policja.

reklama

Na miejsce przybyły jednostki straży Pożarnej z OSP i PSP Turek, które zabezpieczyły teren. Ruch na tym odcinku odbywa się wahadłowo.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Pożar na składowisku odpadów w...

Wideo: Pożar na składowisku odpadów w Słodkowie....

19 kw.
Stłuczka w Laskach z udziałem Fiata i Opla....

Stłuczka w Laskach z udziałem Fiata i Opla. Ruch...

10 kw.
Nowa podstrona w serwisie PSP Turek - sala...

Nowa podstrona w serwisie PSP Turek - sala...

28 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama