czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

Masowe kontrole drogowe na terenie całej Polski. Akcja potrwa tydzień

Masowe kontrole drogowe na terenie całej Polski. Akcja potrwa tydzień
 

Wzmożona aktywność kontroli drogowych na drogach. Ogólnopolska akcja policji potrwa tydzień. Na drogach pojawi się kilka tysięcy funkcjonariuszy.

Od dzisiaj 1 kwietnia na terenie całej Polski funkcjonariusze prowadzić będą zmasowane kontrole drogowe. Przez tydzień na drogach naszego kraju pojawi się około 5000 policjantów. Oprócz badania prędkości kierowców, zwrócą również uwagę na niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

reklama

Akcja jest efektem współpracy z Europejską Organizacją Policji Ruchu Drogowego TISPOL, która podobne działania organizuje na terenie 26 innych krajów Unii Europejskiej. Wydarzenie poza karaniem piratów drogowych ma na celu również analizę na przestrzeni roku. Statystyki ubiegłorocznej akcji mówią, że na 3,24 mln pojazdów tylko 8% popełniło wykroczenie.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Ukradł samochód i posiadał narkotyki....

Ukradł samochód i posiadał narkotyki. 24-latkowi...

30 lip.
Powiatowe obchody Święta Policji. Były...

Powiatowe obchody Święta Policji. Były odznaczenia,...

29 lip.
Podejrzany o kradzież zatrzymany przez...

Podejrzany o kradzież zatrzymany przez policjanta na...

27 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama