sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Wideo: Nowy wóz patrolowy KPP Turek. Rozpocznij przygodę w Policji

Wideo: Nowy wóz patrolowy KPP Turek. Rozpocznij przygodę w Policji
 

W ręce turkowskich policjantów trafi nowy model radiowozu. Samochód będzie wyposażony między innymi w silnik o dużej mocy oraz automatyczną skrzynie biegów. Komenda Policji w Turku zachęca również do rozpoczęcia służby w ich szeregach.

Do dyspozycji komend powiatowych na terenie całej wielkopolskich trafią nowe modele Volskwvagena T6. Furgony patrolowe, które zostały nabyte przez Komendę Wielkopolską Policji w Poznaniu zostaną przeznaczone do 12 placówek. W puli znalazła się również lokalna komenda powiatowa w Turku. Nie ulega wątpliwości, że posiadanie nowych wozów ułatwi pracę naszych funkcjonariuszy. W przeciągu 2 lat wydział transportu KWP w Poznaniu zakupił w organizowanych przetargach łącznie 580 modeli popularnych i cenionych „T szóstek” dla policjantów z całej Polski.

reklama

Komenda Powiatowa Policji w Turku zachęca do rozpoczęcia służby w szeregach policji. Zapewniają że jeśli szukasz ciekawej i satysfakcjonującej pracy to powinieneś zadzwonić pod numer 19 997 albo skontaktować się z najbliższą jednostką Policji. Po skończeniu podstawowego kursu gwarantują zarobki od 3150 złotych na rękę.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej 83 w...

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej 83 w Kaczkach...

z wczoraj
Ochroniarze udaremnili kradzież. Złodzieje...

Ochroniarze udaremnili kradzież. Złodzieje spożywki...

13 sierp.
Tymczasowy areszt dla podpalacza radiowozu

Tymczasowy areszt dla podpalacza radiowozu

10 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama