niedziela 21 lipca 2019

Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

reklama

Kącik profilaktyki: Jak robić bezpieczne zakupy

Kącik profilaktyki: Jak robić bezpieczne zakupy
 

Zbliżający się czas świąt to rónież okres przedświątecznej gorączki zakupów w galeriach sklepach oraz targowiskach. Funkcjonariusze radzą aby w miejsach gdzie znajduje się dużo ludzi zachować szczególną ostrożność. Statystki mówią, że w takich miejsach zdarza się najwięcej kradzieży.

Policjanci dali kilka wskazówek jak zabezpieczyć się przed potencjalną kradzieżą. Panie torebkę powinny zawsze trzymać z przodu, zamknięciem do siebie. Jeżeli nosimy ze sobą większą sumę pieniędzy, nie trzymajmy jej w jednym miejscu, rozdzielmy ją. Zminiejszamy tym ryzyku ewentualnej straty całej posiadanej gotówki. Ponadto podczas płacenia nie powinniśmy pokazywać całej zawartości portfela. Złym pomysłem jest trzymanie dokumentów, telefonu czy pieniędzy w tylnej kieszeni spodni. Powinniśmy również zwracać uwage na torebki, plecaki orac podręczne torby z zakupami, nie pozostawiając ich bez opieki. 

reklama


 

 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Działania profilaktyczne nad zbiornikiem Przykona

Działania profilaktyczne nad zbiornikiem Przykona

18 lip.
Przekroczył prędkość o 63km/h! Stracił prawo...

Przekroczył prędkość o 63km/h! Stracił prawo jazdy i...

12 lip.
Kaskadowy pomiar prędkości - ogólnopolska akcja...

Kaskadowy pomiar prędkości - ogólnopolska akcja...

9 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama