piątek 20 września 2019

Eustachego, Faustyny, Renaty

reklama
Wzorek

Tragiczny finał nad zbiornikiem Przykona. Utonął 20-latek

Tragiczny finał nad zbiornikiem Przykona. Utonął 20-latek
 

Strażacy z PSP Turek oraz z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych a także jednostka wodna z PSP Konin, wykonywali działania poszukiwawcze osoby, która wskoczyła do wody nad zbiornikiem wodnym Przykona. Do wody wskoczyły dwie osoby w godzinach wieczornych 15 czerwca br. Druga osoba w wieku 21 lat z urazem kręgosłupa jest pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego przybyłego na miejsce.

Aktualizacja: o godzinie 23:10 biorąca udział w poszukiwaniach sekcja płetwonurków, wydobyła na brzeg ciało mężczyzny w wieku 20 lat. Lekarz potwierdził zgon. Obie osoby pochodziły prawdopodobnie z powiatu poddębickiego.

reklama

Do akcji poszukiwawczej zadysponowano jednostkę wodną Państwowej Straży Pożarnej z Konina, dysponującą specjalistycznym sprzętem przeszukiwania dna zbiorników wodnych. W działaniach służb ratowniczych biorą udział także płetwonurkowie.

Jest to druga dzisiaj interwencja lokalnych służb ratowniczych nad zbiornikiem Przykona. W sobotę przez całe popołudnie trwały poszukiwania osoby, wobec której także zachodziło podejrzenie utopienia. Na szczeście pierwszy alarm okazał się nieprawdziwy i poszukiwana osoba sama dopłyneła do brzegu.

źródło: inf. własne / Turek 112

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Dwa wypadki po burzy w gminie Władysławów....

Dwa wypadki po burzy w gminie Władysławów. Zdarzenia...

z wczoraj
Zderzenie Busa z BMW w Kawęczynie....

Zderzenie Busa z BMW w Kawęczynie. Poszkodowanych aż...

25 sierp.
Działania profilaktyczne nad zbiornikiem Jeziorsko

Działania profilaktyczne nad zbiornikiem Jeziorsko

13 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama