piątek 25 czerwca 2021

Łucji, Witolda, Wilhelma

17°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Potrącenie kobiety na Wyszyńskiego. Poszkodowaną spod pojazdu wydobyli strażacy i przechodnie.

Wideo: Potrącenie kobiety na Wyszyńskiego. Poszkodowaną spod pojazdu wydobyli strażacy i przechodnie.
 

Do dramatycznie wyglądającego potrącenia pieszego doszło dzisiaj tj. 9 lipca br. około godz. 14:20 na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego z drogą wewnętrzną Os. Wyzwolenia. Z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn pod kołami samochodu KIA Sorento znalazła się 32-letnia kobieta przechodząca przez ulicę na pasach.

Na miejsce zadysponowano trzy jednostki straży pożarnej z PSP Turek oraz OSP Turek, które wraz z innymi przechodniami wydobyły poszkodowaną spod pojazdu i udzieliły jej pierwszej pomocy. Zespół Ratownictwa Medycznego przybyły na miejsce kontynuował pomoc medyczną i przetransportował poszkodowaną do Szpitala w Turku. Stan potrąconej kobiety jest ciężki.

reklama

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, na miejscu zdarzenia sprawdzono stan trzeźwości kierującego który wykazał 0.0 promila alkoholu we krwi. Dla potwierdzenia jego stanu została pobrana krew, badanie to potwierdziło że kierujący był trzeźwy. Potrącona kobieta jest w bardzo ciężkim stanie, utrzymywana w śpiączce farmakologicznej.

Lokalizacja zdarzenia

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Powraca sprawa śmiertelnego potrącenia z 2011...

Powraca sprawa śmiertelnego potrącenia z 2011 roku....

11 czerw.
Potrącenie rowerzysty w Olszówce. Sprawca uciekł.

Potrącenie rowerzysty w Olszówce. Sprawca uciekł.

7 czerw.
Potrącenie pieszej i wymuszenie pierwszeństwa....

Potrącenie pieszej i wymuszenie pierwszeństwa. Dwa...

4 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama