sobota 19 października 2019

Michaliny, Michała, Piotra

reklama
Wzorek

Dwa wypadki po burzy w gminie Władysławów. Zdarzenia w Chylinie i w Russocicach.

Dwa wypadki po burzy w gminie Władysławów. Zdarzenia w Chylinie i w Russocicach. - Wypadek w Chylinie / zdjęcie nadesłane przez Czytelnika
Wypadek w Chylinie / zdjęcie nadesłane przez Czytelnika 

Do zderzenia dwóch pojazdów osobowych doszło około 17.15 w miejscowości Chylin (gm. Władysławów) na wysokości tamtejszych bloków. W zderzeniu brały udział samochody Volkswagen oraz Peugeot, które wylądowały w pobliskim rowie. Nikt z uczestników zdarzenia nie ucierpiał w znaczącym stopniu. 

Do zdarzenia w Chylinie zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego. Droga na tym odcinku jest przejezdna.

reklama

Przed 18.00 doszło do kolejnego wypadku w gminie Władysławów. Na łuku drogi w miejscowości Russocice przed Władysławowem, auto osobowe marki BMW wypadło z drogi. Na miejsce zadysponowano jednostkę OSP Władysławów i PSP Turek, która przy pomocy specjalistycznego sprzętu uwolniła kierowcę pojazdu. Kierowca w ciężkim stanie z urazami miednicy przewieziony do Szpitala w Turku.

Na miejscu w Russocicach jest także Zespół Ratownictwa Medycznego.  Droga w Russocicach jest zablokowana. W obu przypadkach prawdopodobnie doszło do poślizgu z uwagi na intensywną burzę z gradem.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Peugeot uderzył w transport sprężonego...

Wideo: Peugeot uderzył w transport sprężonego azotu....

16 paźd.
Strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Turku...

Strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Turku otrzymali...

4 paźd.
Wideo: Kolejna tragedia w Celestynach. Nie żyją...

Wideo: Kolejna tragedia w Celestynach. Nie żyją dwie...

27 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama