czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

Dwa wypadki po burzy w gminie Władysławów. Zdarzenia w Chylinie i w Russocicach.

Dwa wypadki po burzy w gminie Władysławów. Zdarzenia w Chylinie i w Russocicach. - Wypadek w Chylinie / zdjęcie nadesłane przez Czytelnika
Wypadek w Chylinie / zdjęcie nadesłane przez Czytelnika 

Do zderzenia dwóch pojazdów osobowych doszło około 17.15 w miejscowości Chylin (gm. Władysławów) na wysokości tamtejszych bloków. W zderzeniu brały udział samochody Volkswagen oraz Peugeot, które wylądowały w pobliskim rowie. Nikt z uczestników zdarzenia nie ucierpiał w znaczącym stopniu. 

Do zdarzenia w Chylinie zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego. Droga na tym odcinku jest przejezdna.

reklama

Przed 18.00 doszło do kolejnego wypadku w gminie Władysławów. Na łuku drogi w miejscowości Russocice przed Władysławowem, auto osobowe marki BMW wypadło z drogi. Na miejsce zadysponowano jednostkę OSP Władysławów i PSP Turek, która przy pomocy specjalistycznego sprzętu uwolniła kierowcę pojazdu. Kierowca w ciężkim stanie z urazami miednicy przewieziony do Szpitala w Turku.

Na miejscu w Russocicach jest także Zespół Ratownictwa Medycznego.  Droga w Russocicach jest zablokowana. W obu przypadkach prawdopodobnie doszło do poślizgu z uwagi na intensywną burzę z gradem.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Wybuch gazu i śmierć mężczyzny. Tragedia...

Wideo: Wybuch gazu i śmierć mężczyzny. Tragedia w...

28 lip.
Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny...

Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny piątek...

24 lip.
Śmiertelny wypadek w Laskach.  Nie żyje...

Śmiertelny wypadek w Laskach. Nie żyje 24-letni...

24 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama