czwartek 29 lipca 2021

Marty, Konstantego, Olafa

15°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Dwa wypadki po burzy w gminie Władysławów. Zdarzenia w Chylinie i w Russocicach.

Dwa wypadki po burzy w gminie Władysławów. Zdarzenia w Chylinie i w Russocicach. - Wypadek w Chylinie / zdjęcie nadesłane przez Czytelnika
Wypadek w Chylinie / zdjęcie nadesłane przez Czytelnika 

Do zderzenia dwóch pojazdów osobowych doszło około 17.15 w miejscowości Chylin (gm. Władysławów) na wysokości tamtejszych bloków. W zderzeniu brały udział samochody Volkswagen oraz Peugeot, które wylądowały w pobliskim rowie. Nikt z uczestników zdarzenia nie ucierpiał w znaczącym stopniu. 

Do zdarzenia w Chylinie zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego. Droga na tym odcinku jest przejezdna.

reklama

Przed 18.00 doszło do kolejnego wypadku w gminie Władysławów. Na łuku drogi w miejscowości Russocice przed Władysławowem, auto osobowe marki BMW wypadło z drogi. Na miejsce zadysponowano jednostkę OSP Władysławów i PSP Turek, która przy pomocy specjalistycznego sprzętu uwolniła kierowcę pojazdu. Kierowca w ciężkim stanie z urazami miednicy przewieziony do Szpitala w Turku.

Na miejscu w Russocicach jest także Zespół Ratownictwa Medycznego.  Droga w Russocicach jest zablokowana. W obu przypadkach prawdopodobnie doszło do poślizgu z uwagi na intensywną burzę z gradem.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Strażacy z jednostek KSRG ćwiczyli w kompleksie...

Strażacy z jednostek KSRG ćwiczyli w kompleksie...

z wczoraj

"Bezpieczna woda" wspólna akcja profilaktyczna...

22 lip.
Dachował nad ranem w Turkowicach. Poszkodowany...

Dachował nad ranem w Turkowicach. Poszkodowany...

6 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama