czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Edukacja przez zabawę - Zaproszenie do "Ognika" w PSP

Edukacja przez zabawę - Zaproszenie do
 

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Turku zaprasza zorganizowane grupy placówek oświatowych do udziału w zajęciach z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego dla dzieci, dedykowanych w szczególności starszym przedszkolakom oraz uczniom klas I-III szkoły podstawowej. 

Zajęcia z użyciem prezentacji multimedialnych i sprzętu pożarniczego odbywają się w sali edukacyjnej „Ognik”. Jednym z elementów wyposażenia „Ognika” jest nowoczesny symulator zagrożeń pożarowych w budynku mieszkalnym. Dzieci w ciekawy i obrazowy sposób poznają zasady zapobiegania pożarom i bezpiecznego zachowania w domu, użytkowania domowych urządzeń elektrycznych, ewakuacji itp.

reklama

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi w zakładce “Ognik” na stronie internetowej Komendy Powiatowej PSP w Turku link http://www.turek.psp.wlkp.pl/ognik/  lub do kontaktu pod nr tel. 63 22 34 306.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Groźny wypadek w Malanowie. Motocyklista w...

Groźny wypadek w Malanowie. Motocyklista w szpitalu

z dzisiaj
Kolejny wypadek na trasie Turek-Przykona

Kolejny wypadek na trasie Turek-Przykona

11 sierp.
O krok od tragedii nad zbiornikiem Gajówka....

O krok od tragedii nad zbiornikiem Gajówka. Strażacy...

9 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama