niedziela 16 luty 2020

Danuty, Daniela, Juliany

reklama

Edukacja przez zabawę - Zaproszenie do "Ognika" w PSP

Edukacja przez zabawę - Zaproszenie do
 

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Turku zaprasza zorganizowane grupy placówek oświatowych do udziału w zajęciach z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego dla dzieci, dedykowanych w szczególności starszym przedszkolakom oraz uczniom klas I-III szkoły podstawowej. 

Zajęcia z użyciem prezentacji multimedialnych i sprzętu pożarniczego odbywają się w sali edukacyjnej „Ognik”. Jednym z elementów wyposażenia „Ognika” jest nowoczesny symulator zagrożeń pożarowych w budynku mieszkalnym. Dzieci w ciekawy i obrazowy sposób poznają zasady zapobiegania pożarom i bezpiecznego zachowania w domu, użytkowania domowych urządzeń elektrycznych, ewakuacji itp.

reklama

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi w zakładce “Ognik” na stronie internetowej Komendy Powiatowej PSP w Turku link http://www.turek.psp.wlkp.pl/ognik/  lub do kontaktu pod nr tel. 63 22 34 306.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wypadek na trasie Wrząca-Piętno. Opel Astra...

Wypadek na trasie Wrząca-Piętno. Opel Astra wypadł z...

13 lt.
Dziecięca Drużyna Pożarnicza

Dziecięca Drużyna Pożarnicza "Ogniki" na zajęciach w...

13 lt.
Huragan Ciara przeszedł nad powiatem. Ponad 20...

Huragan Ciara przeszedł nad powiatem. Ponad 20...

13 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama