środa 12 sierpnia 2020

Hilarii, Juliana, Lecha

reklama

Narady szkoleniowe KP Państwowej Straży Pożarniczej w Turku

Narady szkoleniowe KP Państwowej Straży Pożarniczej w Turku
 

W środę 13 listopada 2019r w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku odbyło  się spotkanie z przedstawicielami Starostwa Powiatowego w Turku oraz Urzędów Miast i Gmin z terenu powiatu turkowskiego dotyczące zbliżającego się okresu zimowego 2019/2020.

Celem spotkanie było określenie stopnia przygotowania samorządów i ich możliwości w zakresie m.in. ilości  miejsc do czasowego zakwaterowania  ewakuowanej ludności, możliwości zapewnienia zasilania w energię elektryczną dla obiektów szczególnie ważnych dla funkcjonowania Państwa, możliwości transportu i dostarczenia środków do życia dla ludności w warunkach braku przejezdności  szlaków drogowych.

reklama

W dniu 18 listopada 2019r przeprowadzono spotkanie z Dyżurnymi Stanowiska Kierowania oraz Dowódcami poszczególnych szczebli tut. Komendy. Podczas spotkania omówiono  informacje przekazane na odprawie dyżurnych Stanowisk Kierowania która miała miejsce  5 listopada 2019r w KW PSP w Poznaniu oraz poruszono bieżące zagadnienia operacyjne.

źródło: PSP Turek

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kolejny wypadek na trasie Turek-Przykona

Kolejny wypadek na trasie Turek-Przykona

z wczoraj
O krok od tragedii nad zbiornikiem Gajówka....

O krok od tragedii nad zbiornikiem Gajówka. Strażacy...

9 sierp.
Śmiertelne potrącenie rowerzystki  pod Tuliszkowem

Śmiertelne potrącenie rowerzystki pod Tuliszkowem

6 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama