wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

Policjanci z Turku podsumowali 2019 rok

Policjanci z Turku podsumowali 2019 rok - foto: KPP Turek
foto: KPP Turek 

W poniedziałek 7 grudnia w Komendzie Powiatowej Policji w Turku odbyła się coroczna odprawa służbowa. Poza funkcjonariuszami lokalnej komendy uczestniczyli w niej: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Rafał Pawłowski, przedstawiciele samorządów powiatu turkowskiego i Prokuratury Rejonowej w Turku. Podczas odprawy podsumowano wyniki pracy policjantów w 2019 roku.

Podczas odprawy podsumowano rok 2019 i dokonano oceny stanu bezpieczeństwa na terenie powiatu turkowskiego. Odprawa zaczęła się od wystąpienia Komendanta Powiatowego Policji w Turku mł. insp. Michała Grzelaka. Po przywitaniu gościu przy wykorzystaniu pokazu multimedialnego przedstawił wyniki osiągnięte przez jednostkę turkowskiej komendy. Dokonał on również oceny stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie naszego powiatu w roku 2019. Wspomniał on również o planach i celach na bieżący rok. Grzelak mówił również o współpracy z samorządami i prokuraturą. Podziękował przedstawicielom samorządów za pomoc i wsparcie dla turkowskiej policji. Głos zabrał również insp. Rafał Pawłowski Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu wystawił on pozytywną ocenę pracy jednostki i przedstawił priorytety do realizacji w 2020 roku na terenie Wielkopolski.

reklama

W odprawie służbowej udział wzięli zaproszeni goście: Pan Dariusz Kałużny - Starosta Powiatu Tureckiego, Pani Joanna Misiak Kędziora – Zastępca Burmistrza Miasta Turku, Pan Tadeusz Gebler - Burmistrz Dobrej, Pan Karol Mikołajczyk - Wójt Gminy Turek, Pan Mirosław Broniszewski - Wójt Gminy Przykona, Pan Jan Nowak - Wójt Gminy Kawęczyn, Pan Ireneusz Augustyniak - Wójt Gminy Malanów, Pan Adam Weber Prokurator Rejonowy w Turku, st.kpt. Piotr Pietrucha - Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej, Pani Beata Mikołajczyk – Sekretarz Gminy i Miasta Tuliszków, Pan Tomasz Rajczyk - Sekretarz Gminy Władysławów.

Po wysłuchaniu wystąpień przedstawicieli samorządów i prokuratury oceny pracy policjantów Turkowskie komendy dokonał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Rafał Pawłowski. Pozytywnie ocenił pracę jednostki i przedstawił priorytety do realizacji w 2020 roku na terenie garnizony wielkopolskiego

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Ukradł samochód i posiadał narkotyki....

Ukradł samochód i posiadał narkotyki. 24-latkowi...

30 lip.
Powiatowe obchody Święta Policji. Były...

Powiatowe obchody Święta Policji. Były odznaczenia,...

29 lip.
Podejrzany o kradzież zatrzymany przez...

Podejrzany o kradzież zatrzymany przez policjanta na...

27 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama