sobota 25 stycznia 2020

Miłosza, Pawła, Tatiany

reklama

Próba kradzieży samochodu. Podejrzanym grozi do 10 lat więzienia.

Próba kradzieży samochodu. Podejrzanym grozi do 10 lat więzienia.
 

Policjantom z Komisariatu Policji w Dobrej udało zatrzymać się trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież samochodu. Odzyskali również samochód dostawczy Mercedes Sprinter o wartości około 100 tys. złotych. Samochód został skradziony kilka godzin wcześniej.

Dnia 5 stycznia w niedzielę, w godzinach porannych funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach zawiadomili policjantów z Turku o tym, że kilka godzin wcześniej na terenie powiatu Starachowickiego został skradziony Mercedes Sprinter. Poinformowali również, że może on znajdować się na terenie gminy Dobra. Natychmiastowe działania funkcjonariuszy z komisariatu z Dobrej pozwoliły zatrzymać mężczyzn w wieku 29, 30 i 34 lata pochodzących z województwa mazowieckiego.

reklama

Skradziony samochód miał zamienione tablice rejestracyjne od innego samochodu. Na miejscu policjanci zabezpieczyli również samochód osobowy, w którym znajdowały się przedmioty, których złodzieje użyli do popełnienia przestępstwa. Ponadto okazało się, że jeden z zatrzymanych mężczyzn jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności 1 rok i 2 miesiące.

Tego samego dnia w niedziele 5 stycznia zatrzymani przestępcy zostali przekazani policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach, a następnie przetransportowani do jednostki prowadzącej sprawy. Następnie usłyszeli zarzuty dotyczące kradzieży pojazdu. Sąd na podstawie zgromadzonych dowodów zastosował wobec wszystkich mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu tymczasowego. Zatrzymanym mężczyznom grozi do 10 lat więzienia. 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
Próba kradzieży samochodu. Podejrzanym grozi do 10 lat więzienia.

Podobne artykuły

Policjanci z całego powiatu walczyli o puchar...

Policjanci z całego powiatu walczyli o puchar...

21 st.
Policjanci zlikwidowali

Policjanci zlikwidowali "dziuplę" samochodową w gm....

20 st.
Policja ostrzega przed zagrożeniami związanymi...

Policja ostrzega przed zagrożeniami związanymi z 28....

10 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama