środa 15 lipca 2020

Henryka, Igi, Włodzimierza

reklama

Policjanci z całego powiatu walczyli o puchar komendanta.

Policjanci z całego powiatu walczyli o puchar komendanta.
 

W piątek 17 stycznia w hali sportowej w Tuliszkowie zorganizowany został Międzywydziałowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji. Pieniądze zebrane podczas turnieju zostały przekazane na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i sierotom po Poległych Policjantach.

W piątek 17 stycznia w tuliszkoweskiej hali sportowej rywalizowało 6 drużyn z całego powiatu: Wydział Kryminalny, Wydział Prewencji, Wydział Ruchu Drogowego, Ogniowy Patrolowy-Interwencyjny, Komisariat Policji w Tuliszkowie oraz Komisariat Policji w Dobrej. Turniej rozegrany został w systemie każdy z każdym.

reklama

Najlepszą drużyną okazał się Komisariat Policji w Tuliszkowie. Drugie miejsce udało się zająć policjantom z Wydziału Kryminalnego, ostatnie miejsce na podium zdobyła drużyna Ogniowo Patrolowo-Interwencyjna. Organizacja takich wydarzeń jest ważna, pomagają one promować zdrowy tryb życia oraz pozwalają poprawić kontakty, oraz zintegrować funkcjonariuszy.

Puchar zwycięzcom turnieju wręczył Komendant Powiatowy Policji w Turku mł. insp. Michał Grzelak. Pogratulował on również wszystkim zawodnikom między innymi kondycji, taktyk czy zgrania na boisku. Pieniądze, które zostały zebrane podczas turnieju zostaną przeznaczone na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

"Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą" czyli akcja...

9 lip.
Przekroczył prędkość o ponad 90 km/h i srogo...

Przekroczył prędkość o ponad 90 km/h i srogo tego...

2 lip.
Policjanci apelują o zabezpieczanie mieszkań i...

Policjanci apelują o zabezpieczanie mieszkań i domów...

1 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama