poniedziałek 06 lipca 2020

Dominiki, Jaropełka, Łucji

reklama

OSP Malanów oferuje pomoc seniorom z gminy

OSP Malanów oferuje pomoc seniorom z gminy - foto: OSP Malanów
foto: OSP Malanów 

W związku z trwającym zagrożeniem epidemicznym, w gminie Malanów druhowie OSP oferują pomoc seniorom z gminy w postaci zrobienia zakupów i dostarczenia ich pod dom bez pobierania jakiejkolwiek dodatkowej opłaty. 

Pandemia koronawirusa niestety stopniowo poszerza swój zasięg w Europie, także w naszym kraju. Jak wiemy, w grupie największego ryzyka znajdują się m.in. seniorzy, którzy często mieszkają sami i w obecnej sytuacji boją się wychodzić z domu. W gminie Malanów na przeciw przeszkodom wychodzą druhowie OSP Malanów, którzy oferują bezpłatne wsparcie w postaci zrobienia zakupów i dostarczenia ich pod dom seniora.

reklama

W jaki sposób seniorzy mogą zgłaszać swoje prośby o zrobienie zakupów? 
Druhowie OSP proszą o kontakt na podane numery telefonów: 661 097 840 lub 726 542 924.

Drodzy seniorzy! Wasze zdrowie i bezpieczeństwo jest bardzo ważne, dlatego nie obawiajcie się prosić o pomoc, kiedy jej potrzebujecie. Apelujemy o pozostanie w domach jeśli nie ma konieczności wyjścia, dopóki sytuacja w kraju w związku z rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa się nie unormuje. Będziemy informować na bieżąco o każdej propozycji pomocy ze strony różnych organizacji, instytucji i nie tylko.

 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Pożar lakierni i magazynu w Dobrej. W...

Wideo: Pożar lakierni i magazynu w Dobrej. W akcji...

1 lip.
Wideokonferencja jednostek OSP w KSRG z terenu...

Wideokonferencja jednostek OSP w KSRG z terenu...

9 kw.
Wideo: Aplikacja

Wideo: Aplikacja "Kwarantanna Domowa" już działa....

30 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama