wtorek 27 lipca 2021

Aureliusza, Natalii, Rudolfa

26°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Kolejne podpalenie samochodu w Turku? W nocy płonął Ford Mustang na Piłsudskiego

Wideo: Kolejne podpalenie samochodu w Turku? W nocy płonął Ford Mustang na Piłsudskiego
 

Na ulicy Piłsudskiego w nocy spłonął zaparkowany na pod blokowym parkingu Ford Mustang. Ogień strawił doszczętnie przód pojazdu. Dzięki szybkiej akcji Straży Pożarnej ogień nie rozprzestrzenił się na sąsiednie pojazdy. Do zbadania przyczyn pożaru powołany zostanie biegły.

Jak informuje mł.kpt. Jacek Erkiert zastępca rzecznika Państwowej Straży Pożarnej w Turku o godzinie 3.14 w nocy 12maja br. PSP w Turku otrzymała zgłoszenie o pożarze samochodu na ul Piłsudskiego. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy PSP.  „Działania polegały na ugaszeniu pożaru samochodu w komorze silnika. Przypuszczalną przyczyną powstania pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w komorze silnika. Ale są to na chwilę obecną tylko przypuszczenia. Policja prowadzi czynności wyjaśniające. Zostanie powołany biegły i wydana ekspertyza o faktycznym źródle pożaru. Strażacy przy pomocy piany ciężkiej ugasili komorę silnika. Schłodzono komorę. Ogień nie przedostał się na sąsiadujące samochody.” - informuje PSP Turek.

reklama

Przypomnijmy, że to już trzeci nocny pożar samochodu osobowego w Turku.  Poprzednie dwa w odstępie zaledwie 4 dni miały miejsce na osiedlu Wyzwolenia w lutym 2020. Właściciel spalonego dziś w nocy pojazdu wystosował apel na swoim profilu FB o pomoc w ustaleniu przyczyn pożaru. Apel udostępniło już ponad 500 osób.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

"Bezpieczna woda" wspólna akcja profilaktyczna...

22 lip.
Dachował nad ranem w Turkowicach. Poszkodowany...

Dachował nad ranem w Turkowicach. Poszkodowany...

6 lip.
Strażacy ćwiczyli w firmie Drewtur

Strażacy ćwiczyli w firmie Drewtur

16 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama