Zbiórka dla OSP Międzylesie. Powoli, powoli i jest 44% Pomagamy!!!

wtorek 26 maja 2020

Eweliny, Jana, Pawła

reklama

Odurzony 31-latek bez prawa jazdy zatrzymany z narkotykami. Przekroczył prędkość o 50 km/h

Odurzony 31-latek bez prawa jazdy zatrzymany z narkotykami. Przekroczył prędkość o 50 km/h
 

Policjanci z ogniwa patrolowo interwencyjnego w trakcie kontroli drogowej ujawnili u 31-letniego mężczyzny narkotyki. Dodatkowo kierował samochodem mimo wydanej przez starostę decyzji o zatrzymaniu prawa jazdy. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje Sąd.

Policjanci z Wydziału Prewencji 12 maja br. w godzinach porannych w Turku zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę, który kierował samochodem marki Audi A4. W trakcie kontroli policjanci ujawnili ponad 21 gramów białego proszku. Wstępne badania dały wynik pozytywny w kierunku amfetaminy.

reklama

31-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Władysławów  trafił do policyjnego aresztu.  Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, co zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodatkowo odpowie przed sądem za kierowanie samochodem mimo wydanej przez starostę decyzji o zatrzymaniu uprawnień na okres 3 miesięcy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym.

źródło: KPP Turek

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Policyjna akcja

Policyjna akcja "Kaskada" w Powiecie Tureckim....

15 maj.
Wideo: Pędził 145 km/h w terenie zabudowanym z...

Wideo: Pędził 145 km/h w terenie zabudowanym z...

7 maj.
Siedmiu kierowców straciło prawko za...

Siedmiu kierowców straciło prawko za przekroczenie...

23 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama