środa 02 grudnia 2020

Balbiny, Ksawerego, Pauliny

reklama

Podejrzany o kradzież zatrzymany przez policjanta na urlopie

Podejrzany o kradzież zatrzymany przez policjanta na urlopie
 

Policjant wydziału kryminalnego przebywający na urlopie rozpoznał mężczyznę, który był poszukiwany przez Komendę Powiatową Policji w Turku. Natychmiast powiadomił dyżurnego komendy i mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z wydziału kryminalnego.

Zatrzymany mężczyzna był typowany do kradzieży na terenie ogródków działkowych, a jego wizerunek został publikowany na stronach KPP w Turku i lokalnych mediach. Mężczyzna został zarejestrowany na kamerach monitoringu jak poruszał się na charakterystycznym rowerze.

reklama

Policjanci ustalili, że w dniu zatrzymania mężczyzna zdołał już ukraść dwa portfele. Wytężona praca policjantów doprowadzała do postawienia  51 letniemu mężczyźnie zarzutów kradzieży za przestępstwa, których dokonał w maju i lipcu tego roku.

Jak się okazało mężczyzna, mieszkaniec województwa świętokrzyskiego za cel swojej przestępczej działalności obrał Turek i  okoliczne ogródki działkowe.

Z uwagi na to, że wcześniej już był karany za przestępstwa przeciwko mieniu i działał w warunkach recydywy grozi mu do 7,5 roku pozbawienia wolności.

reklama

źródło: KPP Turek

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
Podejrzany o kradzież zatrzymany przez policjanta na urlopie

Podobne artykuły

Kobieta podejrzana o kradzież pieniędzy...

Kobieta podejrzana o kradzież pieniędzy znajomym...

27 list.
Policja apeluje o wsparcie osób zagrożonych...

Policja apeluje o wsparcie osób zagrożonych...

26 list.
Ukradł nagrobek z cmentarza. Zuchwały złodziej...

Ukradł nagrobek z cmentarza. Zuchwały złodziej już w...

19 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama