sobota 27 luty 2021

Gabrieli, Liwii, Leonarda

5°C całkowite zachmurzenie Pogoda na kolejne dni »
reklama

W Słodkowie "wylądował" Peugeotem w stawie. Nikomu nic się nie stało

W Słodkowie
fot. nadesłane przez Czytelnika 

Do niecodziennego zdarzenia doszło dzisiaj tj. 29 sierpnia 2020 r. w Słodkowie, gdzie do stawu w parku przy Bibliotece Gminnej wpadł samochód osobowy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku na odcinku drogi krajowej DK72 przebiegającej przez miejscowość Słodków (gmina Turek) pojazd marki Peugeot wypadł z drogi i wpadł do pobliskiego stawu. - Zdarzenie miało miejsce pomiędzy 8.00 a 9.00 rano w sobotę 29 sierpnia br. Kierujący samochodem osobowym nie dostosował prędkości do warunków drogowych w wyniku czego zjechał z drogi i wpadł do stawu. Kierowca był trzeźwy – informuje Mateusz Latuszewski, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Turku. .

reklama

Na szczęście głębokość stawu w Słodkowie, która nie jest duża nie spowodowała zagrożenia dla podróżującego samochodem. Pojazdem podróżował tylko mężczyzna, któremu nic się nie stało i który opuścił pojazd o własnych siłach. Kierowca został upomniany mandatem i zobligowany do usunięcia pojazdu na własny koszt.

Lokalizacja zdarzenia na mapie

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Policja w Turku apeluje: Pandemia to czas żniw...

Policja w Turku apeluje: Pandemia to czas żniw dla...

z wczoraj
Turkowianie, uważajcie na oszustów!

Turkowianie, uważajcie na oszustów!

25 lt.
UWAGA! Odnotowano dziś wiele prób oszustwa na...

UWAGA! Odnotowano dziś wiele prób oszustwa na wnuczka.

24 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama