poniedziałek 28 września 2020

Libuszy, Wacławy, Wacława

reklama

W Słodkowie "wylądował" Peugeotem w stawie. Nikomu nic się nie stało

W Słodkowie
fot. nadesłane przez Czytelnika 

Do niecodziennego zdarzenia doszło dzisiaj tj. 29 sierpnia 2020 r. w Słodkowie, gdzie do stawu w parku przy Bibliotece Gminnej wpadł samochód osobowy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku na odcinku drogi krajowej DK72 przebiegającej przez miejscowość Słodków (gmina Turek) pojazd marki Peugeot wypadł z drogi i wpadł do pobliskiego stawu. - Zdarzenie miało miejsce pomiędzy 8.00 a 9.00 rano w sobotę 29 sierpnia br. Kierujący samochodem osobowym nie dostosował prędkości do warunków drogowych w wyniku czego zjechał z drogi i wpadł do stawu. Kierowca był trzeźwy – informuje Mateusz Latuszewski, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Turku. .

reklama

Na szczęście głębokość stawu w Słodkowie, która nie jest duża nie spowodowała zagrożenia dla podróżującego samochodem. Pojazdem podróżował tylko mężczyzna, któremu nic się nie stało i który opuścił pojazd o własnych siłach. Kierowca został upomniany mandatem i zobligowany do usunięcia pojazdu na własny koszt.

Lokalizacja zdarzenia na mapie

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Pożar we wsi Zadworna. Policjanci uratowali...

Pożar we wsi Zadworna. Policjanci uratowali życie...

22 wrz.
Ładunki z bronią biologiczną w Starostwie...

Ładunki z bronią biologiczną w Starostwie Powiatowym...

22 wrz.
Pościg za pijanym kierowcą na Chopina. 29-latek...

Pościg za pijanym kierowcą na Chopina. 29-latek był...

21 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama