niedziela 25 września 2022

Aureli, Kamila, Kleofasa

5°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Ćwiczenia plutonu ratowniczego w Mirandzie

Ćwiczenia plutonu ratowniczego w Mirandzie
 

W czwartek 17 września 2020 r. w siedzibie KP PSP w Turku odbyła się odprawa tureckiego plutonu ratowniczego wchodzącego w skład Kompanii Wojewódzkiego Odwodu Operacyjnego.

Pluton ten został utworzony w oparciu o siły i środki Państwowej Straży Pożarnej oraz jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Kowali Pańskich, Kowali Księżych oraz Przykony. Spotkanie podzielono na dwa etapy, w pierwszej części spotkania przedstawiono uczestnikom sprawy bieżące dot. funkcjonowania plutonu oraz sprawdzono sprzęt, który wchodzi w jego skład. W drugiej części realizowano ćwiczenia na obiekcie Miranda Textiles Spółka z o.o. ul. Jedwabnicza w Turku.

reklama

Scenariusz do ćwiczeń zakładał, że na terenie jednej z hal powstało silne zadymienie oraz w konsekwencji doszło do pożaru hali. W ramach ćwiczeń sprawdzono dostarczenie wody na znaczną odległość z zachowaniem wymaganego wydatku wodnego w konfiguracji przewidzianej dla powiatowego plutonu ratowniczego.

źródło: PSP Turek

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
2
3

Podobne artykuły

Głuchów. Spotkanie z druhnami i druhami -...

Głuchów. Spotkanie z druhnami i druhami -...

3 wrz.
Groźne zderzenie osobówek na skrzyżowaniu przy...

Groźne zderzenie osobówek na skrzyżowaniu przy SP1....

11 sierp.
Helikopter wezwany do użądlonego mężczyzny z...

Helikopter wezwany do użądlonego mężczyzny z Kaczek...

11 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama