sobota 16 stycznia 2021

Mascelego, Walerii, Włodzimierza

reklama

Kobieta podejrzana o kradzież pieniędzy znajomym zatrzymana

Kobieta podejrzana o kradzież pieniędzy znajomym zatrzymana
 

Policjanci kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Turku zatrzymali kobietę, która podejrzana jest o to, że w czasie wizyt u znajomych kradła pieniądze z ich mieszkania. W ten sposób wzbogaciła się o kilka tysięcy złotych. Kobieta została zatrzymana i usłyszała zarzuty kradzieży.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Turku uzyskali informację, że 34-letnia mieszkanka gminy Władysławów podczas wizyty u znajomych wykorzystując ich nieuwagę kradła pieniądze. Kobieta została zatrzymana i jeszcze tego samego dnia usłyszała zarzuty. W trakcie wykonanych czynności śledczy ustalili, że na początku listopada kobieta trzykrotnie ukradła pieniądze w kwocie 3800 zł.

reklama

Prowadzący sprawę policjanci przedstawili kobiecie trzy zarzuty kradzieży do których podczas przesłuchania się przyznała. Za dokonanie kradzieży kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do 5 lat.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

84-latka z Turku oszukana na 67 tys. zł....

84-latka z Turku oszukana na 67 tys. zł. Policjanci...

14 st.
Policjanci z Turku i powiatu wyróżnieni...

Policjanci z Turku i powiatu wyróżnieni...

1 st.
Wideo: Policja pilotowała transport dziewczynki...

Wideo: Policja pilotowała transport dziewczynki...

23-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama