środa 03 marca 2021

Kingi, Maryna, Tycjana

reklama

Kpt. Jacek Erkiert p.o. dowódcy JRG PSP Turek

Kpt. Jacek Erkiert p.o. dowódcy JRG PSP Turek
 

Z dniem 1 lutego 2021 roku komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Turku st. kpt. Piotr Pietrucha w asyście zastępcy komendanta powiatowego PSP w Turku bryg. Arkadiusza Janaszkiewicza powierzył pełnienie obowiązków dowódcy jednostki ratowniczo-gaśniczej kpt. Jackowi Erkiertowi. Wręczenie aktu powierzenia pełnienia obowiązków odbyło się podczas uroczystej zbiórki na garażu JRG Turek.

Kpt. mgr Jacek Erkiert służbę w Państwowej Straży Pożarnej rozpoczął w 2007 roku jako kadet Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu po ukończeniu, której uzyskał stopień służbowy młodszego aspiranta oraz tytuł zawodowy technika pożarnictwa. Kpt. Jacek Erkiert dotychczas pełnił służbę w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Poznaniu na stanowisku starszego technika, a następnie w Komendzie Powiatowej PSP w Turku zajmując stanowiska: starszego ratownika, dowódcy zastępu, dowódcy sekcji, zastępcy naczelnika wydziału kwatermistrzowsko-kadrowego oraz starszego specjalisty.

reklama

Kpt. Erkiert jest absolwentem Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu oraz Społecznej Akademii Nauk w Warszawie.

Ukończył również studia podyplomowe w zakresie przeszkolenia zawodowego przygotowującego do zajmowania stanowisk oficerskich w Państwowej Straży Pożarnej, studia podyplomowe w zakresie przeszkolenia zawodowego przygotowującego do zajmowania stanowisk związanych z kierowaniem działaniami ratowniczymi, studia podyplomowe w zakresie ochrony informacji niejawnych, danych osobowych i administrowania zasobami ludzkimi oraz studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

źródło: PSP Turek / kpt. K. Gruszczyński

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Nocny pożar słomy w Chylinie

Nocny pożar słomy w Chylinie

25 lt.
Straż Pożarna wspiera Narodowy Program Szczepień

Straż Pożarna wspiera Narodowy Program Szczepień

4 lt.
Nocny pożar stodoły w Radyczynach Kolonii...

Nocny pożar stodoły w Radyczynach Kolonii gasiło 6...

23 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama