środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

10°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Nowy Komendant Komisariatu w Dobrej.

Nowy Komendant Komisariatu w Dobrej.
 

Z dniem 6 lutego 2021 roku Komendant Powiatowy Policji w Turku mł.insp. Michał Grzelak powołał na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Dobrej asp. sztab. Pawła Antoniaka. Zastąpi on na tym stanowisku nadkom. Zenona Wieczorka, który odchodzi na emeryturę.

W sali Centrum Kultury w Dobrej  odbyło się uroczyste wprowadzenie asp.sztab. Pawła Antoniaka  na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Dobrej, który zastąpi dotychczasowego Komendanta Komisariatu Policji w Dobrej nadkom. Zenona Wieczorka.  W spotkaniu udział wzięli, Pan Tadeusz Gebler Burmistrz Dobrej, Pan Mirosław Broniszewski Wójt  Gminy Przykona, Pan Jan Nowak Wójt Gminy Kawęczyn, Pan Tomasz Gil Przewodniczący Rady Miejskiej w Dobrej oraz pracownicy i policjanci pełniący służbę w Komisariacie w Dobrej.

reklama

Asp.sztab. Paweł Antoniak pełni służbę w Policji od 19 lat. Od 2002 roku miejscem jego służby była Warszawa, a w roku 2007 zasilił szeregi  Komendy Powiatowej Policji. Zasilił szeregi Posterunku Policji we Władysławowie i Komisariacie Policji w Tuliszkowie, gdzie wykonywał obowiązki w pionie prewencyjnym, a następnie w strukturach kryminalnych. Od 2018r. służył na stanowisku kierowania Komendy Powiatowej Policji w Turku.

Nadkom. Zenon Wieczorek po 30 latach służby odchodzi na emeryturę. Swoją Służbę rozpoczął od Wydziału Prewencji KPP w Turku, gdzie służył  w ogniwie patrolowym i rewirze dzielnicowych. Następnie pełnił służbę w Posterunku Policji w Malanowie, gdzie został Kierownikiem Posterunku. Kolejnym miejscem spełniania służby był ponownie Wydział Prewencji KPP w Turku na stanowisku Specjalisty. Przed objęciem w 2016 roku stanowiska Komendanta Komisariatu Policji w Dobrej pełnił służbę jako Ekspert KPP w Turku.

źródło: KPP Turek

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Patrole motocyklowe na drogach powiatu. Efekt?...

Patrole motocyklowe na drogach powiatu. Efekt?...

9 wrz.
Kontrole na drogach powiatu w ramach akcji...

Kontrole na drogach powiatu w ramach akcji "Stop...

8 wrz.
Kolejne terminy znakowania rowerów w KPP Turek

Kolejne terminy znakowania rowerów w KPP Turek

7 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama