środa 03 marca 2021

Kingi, Maryna, Tycjana

11°C bezchmurnie Pogoda na kolejne dni »
reklama

Nowy Komendant Komisariatu w Dobrej.

Nowy Komendant Komisariatu w Dobrej.
 

Z dniem 6 lutego 2021 roku Komendant Powiatowy Policji w Turku mł.insp. Michał Grzelak powołał na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Dobrej asp. sztab. Pawła Antoniaka. Zastąpi on na tym stanowisku nadkom. Zenona Wieczorka, który odchodzi na emeryturę.

W sali Centrum Kultury w Dobrej  odbyło się uroczyste wprowadzenie asp.sztab. Pawła Antoniaka  na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Dobrej, który zastąpi dotychczasowego Komendanta Komisariatu Policji w Dobrej nadkom. Zenona Wieczorka.  W spotkaniu udział wzięli, Pan Tadeusz Gebler Burmistrz Dobrej, Pan Mirosław Broniszewski Wójt  Gminy Przykona, Pan Jan Nowak Wójt Gminy Kawęczyn, Pan Tomasz Gil Przewodniczący Rady Miejskiej w Dobrej oraz pracownicy i policjanci pełniący służbę w Komisariacie w Dobrej.

reklama

Asp.sztab. Paweł Antoniak pełni służbę w Policji od 19 lat. Od 2002 roku miejscem jego służby była Warszawa, a w roku 2007 zasilił szeregi  Komendy Powiatowej Policji. Zasilił szeregi Posterunku Policji we Władysławowie i Komisariacie Policji w Tuliszkowie, gdzie wykonywał obowiązki w pionie prewencyjnym, a następnie w strukturach kryminalnych. Od 2018r. służył na stanowisku kierowania Komendy Powiatowej Policji w Turku.

Nadkom. Zenon Wieczorek po 30 latach służby odchodzi na emeryturę. Swoją Służbę rozpoczął od Wydziału Prewencji KPP w Turku, gdzie służył  w ogniwie patrolowym i rewirze dzielnicowych. Następnie pełnił służbę w Posterunku Policji w Malanowie, gdzie został Kierownikiem Posterunku. Kolejnym miejscem spełniania służby był ponownie Wydział Prewencji KPP w Turku na stanowisku Specjalisty. Przed objęciem w 2016 roku stanowiska Komendanta Komisariatu Policji w Dobrej pełnił służbę jako Ekspert KPP w Turku.

źródło: KPP Turek

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Policja w Turku apeluje: Pandemia to czas żniw...

Policja w Turku apeluje: Pandemia to czas żniw dla...

26 lt.
Turkowianie, uważajcie na oszustów!

Turkowianie, uważajcie na oszustów!

25 lt.
UWAGA! Odnotowano dziś wiele prób oszustwa na...

UWAGA! Odnotowano dziś wiele prób oszustwa na wnuczka.

24 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama