środa 28 lipca 2021

Ady, Wiwiany, Sylwiusza

18°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Policjanci z Tuliszkowa transportowali rodzącą kobietę

Policjanci z Tuliszkowa transportowali rodzącą kobietę
 

Nietypową interwencję przeprowadzili policjanci z Komisariatu Policji w Tuliszkowie. Zatrzymał ich zdenerwowany kierowca i oświadczył, że jego samochód uległ awarii, a w pojeździe jest rodząca żona. Policjanci bez chwili wahania, z wykorzystaniem sygnałów uprzywilejowania przetransportowali rodzącą do szpitala w Kole.

Do nietypowej interwencji doszło w nocy 15 marca br. Policjanci z Komisariatu Policji w Tuliszkowie około godz. 1.00 zostali zatrzymani przez mężczyznę, który poinformował ich że doszło do awarii samochodu, a on wiezie ciężarną żonę, której odeszły już wody płodowe.

reklama

Funkcjonariusze bez chwili wahania podjęli jedyną słuszną decyzję, zaprosili  kobietę do samochodu i rozpoczęli wyścig z czasem. O interwencji poinformowali dyżurnego komendy i na czas przejazdu do szpitala w Kole włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe. Z rodzącą kobietą dotarli na miejsce bardzo szybko i przekazali ciężarną pod opiekę personelu medycznego.  

źródło: KPP Turek

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Obchody Święta Policji w Komendzie Powiatowej...

Obchody Święta Policji w Komendzie Powiatowej...

z wczoraj
Darmowe znakowanie rowerów w KPP Turek

Darmowe znakowanie rowerów w KPP Turek

z wczoraj

"Bezpieczna woda" wspólna akcja profilaktyczna...

22 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama