wtorek 22 czerwca 2021

Pauliny, Sabiny, Tomasza

26°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Strażacy wspierają Punkt Szczepień Powszechnych w Turku

Strażacy wspierają Punkt Szczepień Powszechnych w Turku
 

Walka z Covid-19 nie słabnie. Już od ponad roku strażacy Komendy Powiatowej Państwowej straży Pożarnej w Turku oraz druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu wspierają działania wszystkich instytucji zaangażowanych w walkę z pandemią.

Tym razem strażacy pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu Punktu Szczepień Powszechnego uruchomionego w dniu 30 kwietnia 20121r. w Zespole Szkół Technicznych w Turku. Działania strażaków skupiają się na zapewnieniu przestrzegania reżimu sanitarnego, kierowania mieszkańców do stanowisk, gdzie odbywają się szczepienia.

reklama

W piątek 30 kwietnia 2021 r. po godz. 9.00 ruszyły szczepienia osób z e-skierowaniem w nowym Punkcie Szczepień Powszechnych w Turku. Planowane jest do 200 szczepień dziennie w nowym punkcie w ZST. Za nieodzowną pomoc w zabezpieczaniu porządku podczas szczepień Starosta podziękował funkcjonariuszom PSP w Turku i strażakom OSP z terenu powiatu tureckiego oraz żołnierzom wojsk obrony terytorialnej, na których wsparcie zawsze można liczyć.

źródło/fot.: PSP Turek

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
Strażacy wspierają Punkt Szczepień Powszechnych w Turku

Podobne artykuły

Strażacy ćwiczyli w firmie Drewtur

Strażacy ćwiczyli w firmie Drewtur

16 czerw.
Nowy Naczelnik Wydziału...

Nowy Naczelnik Wydziału...

15 czerw.
Nocny pożar budynku w Tarnowskim Młynie. W...

Nocny pożar budynku w Tarnowskim Młynie. W akcji 10...

14 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama