wtorek 21 września 2021

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

9°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Zaginiony mieszkaniec Kawęczyna odnaleziony. Jest cały i zdrowy.

Zaginiony mieszkaniec Kawęczyna odnaleziony. Jest cały i zdrowy.
 

Poszukiwany 38-letni mieszkaniec Kawęczyna z którym od godzin porannych w piątek 21 maja br. nie było kontaktu oraz nie było znane miejsce jego pobytu został odnaleziony. Zaginiony jest cały i zdrowy informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku.

Jak informował wówczas serwis "SOS zaginięcia" mieszkaniec Kawęczyna w związku z kontuzją ręki miał udać się na rehabilitacje do Malanowa oddanego 6 km od domu. Niestety mężczyzna tam nie dotarł. Prowadzone czynności związane z ustaleniem miejsca pobytu zaginionego potwierdzała Komenda Powiatowa Policji w Turku.

reklama

Policjantom z KPP Turek udało się skontaktować z zaginionym jeszcze w sobotę wieczór. Jak informuje Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Turku asp. sztab. Mateusz Latuszewski mężczyzna jest cały i zdrowy. -Wczoraj wieczorem został odnaleziony przez policjantów na terenie innego województwa w Polsce. Działaliśmy dość intensywnie, udało się namierzyć miejsce pobytu poszukiwanego. Dzięki współpracy z innymi jednostkami Policji został odnaleziony, mężczyzna jest cały i zdrowy. - relacjonuje Latuszewski.

Mieszkaniec Kawęczyna poinformował funkcjonariuszy, że wyjazd był jego świadomym wyborem i nie zgadza się na podawanie jego aktualnego miejsca pobytu oraz kontaktu rodzinie.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
Zaginiony mieszkaniec Kawęczyna odnaleziony. Jest cały i zdrowy.

Podobne artykuły

Wyłowiony z Warty mężczyzna to...

Wyłowiony z Warty mężczyzna to najprawdopodobniej...

15 wrz.
Patrole motocyklowe na drogach powiatu. Efekt?...

Patrole motocyklowe na drogach powiatu. Efekt?...

9 wrz.
Kontrole na drogach powiatu w ramach akcji...

Kontrole na drogach powiatu w ramach akcji "Stop...

8 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama