czwartek 29 września 2022

Michaliny, Michała, Rafała

13°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Potrącenie rowerzysty w Olszówce. Sprawca uciekł.

Potrącenie rowerzysty w Olszówce. Sprawca uciekł. - Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne 

W niedzielę 6 czerwca w godzinach popołudniowych w miejscowości Olszówka (gm. Przykona) doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty i samochodu sobowego. 

Jak informuje st.asp. Dorota Grzelka z Komendy Powiatowej Policji w Turku na skrzyżowaniu w Olszówce doszło do potrącenia 58-letniego rowerzysty. - Zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty otrzymaliśmy o godzinie 16.39. Poruszający się rowerem mieszkaniec Turku został potrącony przez kierującego pojazdem osobowym Mazda 3. Sprawca wypadku nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia. - relacjonuje Dorota Grzelka. Przybyły na miejsce zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował poszkodowanego mężczyznę do szpitala w Turku gdzie stwierdzono złamanie dwóch żeber oraz pęknięcie trzeciego. Mężczyzna pozostaje na odziale chirurgi w SP ZOZ Turek w celu dalszej obserwacji. Kierujący rowerem był trzeźwy.

reklama

Policja w Dobrej oraz funkcjonariusze z Turku prowadzą czynności mające na celu ustalenie sprawcy potrącenia. Jak się okazało, sprawca wypadku porzucił pojazd  niedaleko miejsca zdarzenia w pobliskim kompleksie leśnym.  

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kolejny wypadek i potrącenie w Laskach....

Kolejny wypadek i potrącenie w Laskach....

28 czerw.
Potrącenie rowerzystki w Marianowie. Kobieta z...

Potrącenie rowerzystki w Marianowie. Kobieta z...

11 st.
Dwie 13-latki potrącone na Legionów Polskich....

Dwie 13-latki potrącone na Legionów Polskich....

17-11-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama