sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

7°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Kompletnie pijany chciał ratować kobietę nad zbiornikiem Przykona

Kompletnie pijany chciał ratować kobietę nad zbiornikiem Przykona - fot. Archiwum Turek.net.pl
fot. Archiwum Turek.net.pl 

Do niecodziennego, a zarazem niebezpiecznego zdarzenia doszło w zeszłą niedzielę 18 lipca br. w miejscowości Dąbrowa w gminie Przykona. W wyniku nieuwagi, jak się później okazało, kompletnie pijanego mężczyzny, do zbiornika wodnego Przykona wpadła kobieta.

Na jednym z pomostów przy plaży zbiornika Przykona doszło do potrącenia kobiety przez nietrzeźwego mężczyznę. W wyniku zdarzenia kobieta wpadła do wody, a pijany mężczyzna wskoczył za nią, by udzielić jej pomocy. Jak się okazało, ilość wypitego alkoholu uniemożliwił mężczyźnie samodzielne dotarcie do brzegu, o pomocy poszkodowanej kobiecie nie wspominając. Na szczęście licznie zgromadzeni na plaży wczasowicze pomogli zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie.

reklama

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, na miejsce zdarzenia wezwano patrol Policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Badanie sprawcy zajścia alkomatem przez funkcjonariuszy Policji wykazało, że pijany mężczyzna miał we krwi 2,5 promila alkoholu.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama