wtorek 27 września 2022

Damiana, Mirabeli, Wincentego

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

OSP Malanów wygrywa zawody strażackie w Miłaczewie

OSP Malanów wygrywa zawody strażackie w Miłaczewie
 

W sobotę 31 lipca w Miłaczewie druhny i druhowie z terenu gminy Malanów stanęli do rywalizacji w Zawodach Sportowo - Pożarniczych Drużyn OSP.

Do walki o zwycięstwo i prestiż stanęło 10 drużyn: 9 męskich i 1 kobieca. Choć drużyna kobieca startuje w oddzielnej kategorii, to druhny swoim występem postawiły poprzeczkę bardzo wysoko. Był to poziom, do którego miały problem dorównać niektóre męskie drużyny. Podczas zawodów w kuluarach pojawiały się również głosy, z których można domniemywać, że za dwa lata prawdopodobnie wystartuje 11 drużyna – drużyna druhów seniorów.

reklama

Ostatecznie po zaciętej rywalizacji na trzecim miejscu znalazła się drużyna z OSP Miłaczew, a na drugim z OSP Grąbków. Zwycięzcą zawodów, różnicą jedynie 0,3 pkt, zostali zawodnicy reprezentujący OSP Malanów.

Wydarzenie miało także wydźwięk charytatywny. Obok toru na Orliku ustawione było kiermaszowe stoisko. Zbierano na nim pieniądze na protezę dla p.Pauliny Jasiak. Kto nie mógł być i wspomóc tego szczytnego celu, może jeszcze to zrobić poprzez stronę: https://www.siepomaga.pl/paulina-jasiak

Organizatorzy pamiętali także o najmłodszych. Dla nich przygotowano dmuchańce oraz słodycze. A wszystko odbywało się w oprawie muzycznej zapewnionej przez profesjonalnego DJ.

Źródło/fot.: UG Malanów / ŁN

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Podobne artykuły

Zwarcie instalacji przyczyną pożaru tartaku w...

Zwarcie instalacji przyczyną pożaru tartaku w...

4 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama