niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Policja poszukuje zaginionego mieszkańca gm. Przykona.

Policja poszukuje zaginionego mieszkańca gm. Przykona. - fot. KPP Turek
fot. KPP Turek 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Turku poszukują zaginionego Jana Domżała. Mężczyzna ostatni raz był widziany 31 sierpnia br. w Koninie. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat zaginionego i miejsca jego przebywania prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci poszukują zaginionego 58-letniego Jana Domżała, mieszkańca gm. Przykona, który w dniu 31 sierpnia br. przebywał w szpitalu w Koninie. Zaginiony do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

reklama

Mężczyzna ma ok. 170 cm wzrostu  i jest normalnej budowy ciała, włosy krótkie jasne, siwe. W dniu zaginięcia ubrany był w jasną letnią  kurtkę, szare spodnie dresowe, koszulę koloru niebieskiego, buty czarne mokasyny.

Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Turku pod nr telefonu 47 77 37 200 albo z najbliższą jednostką Policji.

źródło/fot.: KPP Turek

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

"Zapnij pasy! Poczuj uścisk bezpieczeństwa". Akcja...

24 wrz.
Wyłowiony z Warty mężczyzna to...

Wyłowiony z Warty mężczyzna to najprawdopodobniej...

15 wrz.
Patrole motocyklowe na drogach powiatu. Efekt?...

Patrole motocyklowe na drogach powiatu. Efekt?...

9 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama