niedziela 24 października 2021

Arety, Marty, Marcina

4°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Pani Barbara dziękuje za szybką akcję Policji i okazane wsparcie.

Pani Barbara dziękuje za szybką akcję Policji i okazane wsparcie. - Fot. Agnieszka Sadowska / Agencja Gazeta
Fot. Agnieszka Sadowska / Agencja Gazeta 

We wtorek 5 października 2021r. na ręce insp. Michała Grzelaka Komendanta Powiatowego Policji w Turku wpłynęły podziękowania od mieszkanki naszego miasta dla policjantów na co dzień pełniących służbę w terenie. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy kobieta nie straciła pieniędzy z konta bankowego.

Funkcjonariusze z Ogniwia Patrolowo-Interwencyjnym Wydziału Prewencji turkowskiej jednostki w osobach sierż. sztab. Damiana Werbińskiego i sierż. Karola Płóciennik dzięki szybkiej reakcji na zgłoszenie oraz właściwej realizacji powierzonych obowiązków służbowych zatrzymali sprawcę kradzieży sklepowej odzyskując skradzione mienie klientki w jednym z lokalnych marketów. Komenda Policji w Turku dziękując za miłe słowa zaznacza, że jednym z fundamentalnych zadań Policji jest pomoc mieszkańcom, w tym ściganie sprawców wykroczeń.

reklama

Do zuchwałej kradzieży doszło 23 września w jednym z dużych supermarketów w Turku przy ul. Kolska Szosa. Jak przekazała w podziękowaniach Pani Barbara reakcja Policjantów była natychmiastowa i co najważniejsze skuteczna. Łupem złodziei padła wówczas karta bankomatowa, która dzięki sprawnej i szybkiej akcji policji została odzyskana co nie przełożyło się na prawdopodobne straty finansowe poszkodowanej. Jak wskazuje Pani Barbara pomoc w ujęciu sprawców to nie wszystko. Policjanci wykazali się także ogromnym wsparciem po nieprzyjemnym zdarzeniu. -Pomogli mi dodatkowo pozałatwiać wszelkie sprawy związane z kradzieżą karty bankomatowej. Jest mi niezmiernie miło, iż w tak przykrych dla mnie okolicznościach poznała tak miłych i sympatycznych ludzi. Swą postawą pokazali, iż można liczyć na sprawną Policję i nie ma w niej samych „służbistów”, a są empatyczni, życzliwi i sympatyczni ludzie. - podsumowuje podziękowania pani Barbara.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
Pani Barbara dziękuje za szybką akcję Policji i okazane wsparcie.

Podobne artykuły

Policjanci i strażacy na spotkaniu...

Policjanci i strażacy na spotkaniu profilaktycznym z...

19 paźd.
Dwóch pijanych kierowców wyeliminowali z ruchu...

Dwóch pijanych kierowców wyeliminowali z ruchu...

18 paźd.
Nieletni ze złamaną żuchwą w szpitalu w Łodzi....

Nieletni ze złamaną żuchwą w szpitalu w Łodzi....

14 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama