czwartek 29 września 2022

Michaliny, Michała, Rafała

6°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Odnaleziona cała i zdrowa. Nocne poszukiwania mieszkanki powiatu tureckiego.

Odnaleziona cała i zdrowa. Nocne poszukiwania mieszkanki powiatu tureckiego. - fot. KPP Turek
fot. KPP Turek 

Całą noc funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Turku poszukiwali będącej w zaawansowanej ciąży mieszkanki powiatu tureckiego, której zaginięcie zgłoszono wczoraj późnym wieczorem. Dzięki informacjom przekazanym przez mieszkankę Turku zaginiona został odnaleziona cała i zdrowa dzisiaj rano.

Przed północą partner zaginionej powiadomił, że ostatni raz kontakt z kobietą miał ok. godz. 23.00. Zaginiona przekazał, że nie wie gdzie się znajduje i nie ma sił aby iść dalej. Po tym już nie można było nawiązać z nią kontaktu. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Turku natychmiast rozpoczęli poszukiwania. W akcji brały udział wszystkie patrole, które w nocy pełniły służbę na terenie Turku. Z uwagi na realne zagrożenia dla życia i zdrowia ogłoszono alarm dla policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Turku i dalsze czynności poszukiwawcze realizowało ponad 50 policjantów.

reklama

Informację o możliwym miejscu pobytu zaginionej kobiety przekazała funkcjonariuszom mieszkanka Turku. Kobieta została odnaleziona po godz. 8.00 na terenie Turku i przetransportowana na obserwację do szpitala. Komenda Powiatowa Policji w Turku dziękuje za zaangażowanie i pomoc w poszukiwaniach.

źródło: KPP Turek

Michał Sidorowicz
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: michal@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Oszuści namówili mieszkankę powiatu do...

Oszuści namówili mieszkankę powiatu do zaciągnięcia...

7 wrz.
79-letni mieszkaniec Domu Opieki w Miłkowicach...

79-letni mieszkaniec Domu Opieki w Miłkowicach...

19 sierp.
Policja poszukuje trzeciego sprawcy rozboju w...

Policja poszukuje trzeciego sprawcy rozboju w Turku

18 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama