poniedziałek 28 listopada 2022

Jakuba, Stefana, Romy

3°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Przedstawicielki Korpusu Cywilnego docenione. Dzień Służby Cywilnej w KP PSP w Turku

Przedstawicielki Korpusu Cywilnego docenione. Dzień Służby Cywilnej w KP PSP w Turku - fot.: PSP w Turku/sekc. Krzysztof Michalak
fot.: PSP w Turku/sekc. Krzysztof Michalak 

Państwowa Straż Pożarna to nie tylko wyszkoleni strażacy, gotowi nieść pomoc w każdej sytuacji. Nie da się przecenić roli, jaką w codziennym funkcjonowaniu jednostek, odgrywają pracownicy cywilni. 11 listopada przypada ich święto – Dzień Służby Cywilnej.

W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku, w ramach Korpusu Służby Cywilnej, zatrudnione są panie, które realizują zadania w wydziale kwatermistrzowsko-kadrowym. Bez istnienia rzetelnego, profesjonalnego i bezstronnego korpusu służby cywilnej, nie mogłoby bowiem funkcjonować żadne silne i stabilne państwo.

reklama

W poniedziałek, 14 listopada, Komendant Powiatowy PSP, bryg. Piotr Pietrucha, w asyście funkcjonariuszy komendy złożył gratulacje i podziękowania za szczególny wkład pracy, zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków i wzorowe ich wykonywanie. Panie otrzymały listy gratulacyjne, a także zostały wyróżnione nagrodami finansowymi.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Awanse, gratulacje i podziękowania. Uroczysta...

Awanse, gratulacje i podziękowania. Uroczysta...

26 list.
Rozmawiali o egzaminie. Odprawa z naczelnikami...

Rozmawiali o egzaminie. Odprawa z naczelnikami OSP w...

29 wrz.
Bądź bezpieczny! Noś odblaski! Akcja policji,...

Bądź bezpieczny! Noś odblaski! Akcja policji, straży...

28 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama