poniedziałek 28 listopada 2022

Jakuba, Stefana, Romy

3°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Kryminalni górą! Policjanci zagrali o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Turku

Kryminalni górą! Policjanci zagrali o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Turku - fot.: KPP w Turku
fot.: KPP w Turku 

Sześć drużyn, reprezentujących wszystkie wydziały i komisariaty Komendy Powiatowej Policji w Turku, wzięło udział w przez Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta. Najlepsi byli kryminalni, drugie miejsce wywalczyli policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, a trzecie funkcjonariusze z Tuliszkowa.

W turnieju rozgrywanym systemem „każdy z każdym”, uczestniczyły drużyny reprezentujące wydziały: kryminalny, prewencji, ruchu drogowego, ogniwo patrolowo-interwencyjne, oraz komisariaty w Tuliszkowie i w Dobrej. Zawody odbyły się w piątek, 18 listopada, w hali sportowej w Tuliszkowie.

reklama

Wspaniała atmosfera i zdrowa sportowa rywalizacja, zgodna z zasadami fair play – dla wszystkich uczestników turnieju to bardzo istotne wydarzenie, którego zadaniem jest propagowanie zdrowego trybu życia i rozwijanie aktywności sportowej. Zwycięski puchar wręczył Komendant Powiatowy Policji w Turku insp. Michał Grzelak, który gratulował wszystkim uczestnikom świetnej kondycji, doskonałej gry i zaangażowania.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
fot.: KPP w Turku2
fot.: KPP w Turku3
fot.: KPP w Turku4
fot.: KPP w Turku5
fot.: KPP w Turku6
fot.: KPP w Turku7

Podobne artykuły

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama