Czterech na jednego! Napadli, pobili, to teraz posiedzą!
Na trzy miesiące do aresztu trafiło czterech mężczyzn, mieszkańców Turku, w wieku 30, 31, 32 i 43 lat, którzy zostali zatrzymani przez policjantów kryminalnych z Turku, Podejrzewani są o dokonanie rozboju na innym mężczyźnie. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Turku, Sąd zastosował wobec nich tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.
W niedzielę, 10 września, turkowianie, działając w porozumieniu dokonali rozboju na innym mężczyźnie. Używając przemocy fizycznej i słownej, zażądali od niego pieniędzy, a następnie bijąc go rękoma i nogami spowodowali u niego uszkodzenie ciała powyżej dni 7.
W wyniku pracy operacyjnej turkowscy policjanci dokonali ustalenia i zatrzymania czterech sprawców napaści, którzy następnie zostali osadzeni w Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych w Koninie.
Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Turku, sąd zastosował wobec wszystkich napastników środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności do lat 12.