piątek 08 grudnia 2023

Delfiny, Marii, Wirginiusza

reklama

Gorąca sobotnia noc na Składkowskiego. W tle alkohol i kłótnia dwóch mężczyzn

Gorąca sobotnia noc na Składkowskiego. W tle alkohol i kłótnia dwóch mężczyzn - Gorąca sobotnia noc na Składkowskiego / fot. screenshot Facebook
Gorąca sobotnia noc na Składkowskiego / fot. screenshot Facebook 

Radiowozy policyjne z włączonymi sygnałami świetlnymi, karetka pogotowia, samochody ochrony i mnóstwo zaniepokojonych mieszkańców - taki obraz w sobotni wieczór panował na ul. Składkowskiego w Turku. To nie pierwszy taki sobotni wieczór w tej części miasta.

Jak się okazuje, sobotnie zdarzenie było wynikiem kłótni pomiędzy dwoma mężczyznami w jednym ze sklepów monopolowych na ul. Składkowskiego. Komenda Powiatowa Policji rozwiewa wszelkie plotki jakoby doszło do burd z udziałem większej ilosci osób. -Wczoraj o godzinie 19.55 dyżurny KPP Turek otrzymał zgłoszenie od kobiety o problemie w sklepie na ul Składkowskiego z dwoma klientami. Na miejsce zadysponowano patrole policji, które dokonały zatrzymania 36-letniego mężczyzny, który znajdował się w stanie nietrzeźwości. Pomiar zawartości w wydychanym powietrzu wykazał 1,85 promila. - przekazała w rozmowie z redakcją podkom. Dorota Grzelka z KPP Turek.

reklama

-Nietrzeźwy mężczyzna wszedł do sklepu monopolowego, w którym znajdował się także 41-letni obywatel Gruzji. Pomiędzy tymi mężczyznami doszło najpierw do rozmowy, później do sprzeczki, a w efekcie do szarpaniny. W trakcie tej szarpaniny doszło do uszkodzenia ekspozycji sklepu. Pracownicy nic się nie stało, nie miała żadnych obrażeń - dodaje podkom. Dorota Grzelka.

W konsekwencji sobotniego zdarzenia pijany mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia w PdOZ (pomieszczenie dla osób zatrzymanych). Obywatel Gruzji z ogólnymi potłuczeniami został przetransportowany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do SP ZOZ w Turku, a po badaniach został zwolniony. Łącznie w zdarzeniu na Składkowskiego uczestniczyły 4 patrole policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
reklama
Podobne artykuły
Kompletnie pijany szarżował Seatem ulicami...

Kompletnie pijany szarżował Seatem ulicami Turku. Wpadł do rowu i...

22 list.
Bardzo trzeźwy poranek na drogach powiatu....

Bardzo trzeźwy poranek na drogach powiatu. Ponad pół tysiąca...

17 list.
Mężczyzna dźgnięty ostrym narzędziem w...

Mężczyzna dźgnięty ostrym narzędziem w centrum Turku. Policja...

9 list.
Zabrał policjantom broń i zaczął strzelać....

Zabrał policjantom broń i zaczął strzelać. Niebezpieczny incydent...

4 list.
19-latek pędził przez Turkowice. Na trzy...

19-latek pędził przez Turkowice. Na trzy miesiące stracił prawo jazdy

3 list.
Akcja

Akcja "Znicz 2023" w powiecie zakończona. Bilans: 139 kontroli...

2 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama
reklama