piątek 20 czerwca 2025

Bogny, Rafaeli, Rafała

reklama

Ciężarówka potrąciła rowerzystę

Ciężarówka potrąciła rowerzystę - Źródło: sxc.hu / Bogdan Szewczyk
Źródło: sxc.hu / Bogdan Szewczyk 

W minioną środę w Cisewie doszło do wypadku z udziałem 28-letniego cyklisty. Mężczyzna min. z urazem kręgosłupa trafił do szpitala.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło rankiem 30 listopada. Wtedy to drogą wojewódzką nr 470 przemieszczał się rowerem mieszkaniec Cisewia. W pewnym momencie potrąciło go – jadące w tym samym kierunku – auto ciężarowe marki Renault z przyczepą. Poszkodowany przewrócił się i upadł na pobocze. Najprawdopodobniej kierujący pojazdem 47-letni mieszkaniec Mojęcic nie zachował odpowiedniego odstępu od jadącego przed nim rowerzysty. Z kolei jednoślad nie był przepisowo oświetlony.

reklama

28-latek w wyniku potrącenia doznał urazu kręgosłupa i miednicy. Poszkodowany przewieziony został do turkowskiego szpitala, gdzie trafił na tamtejszy Oddział Ortopedii. W trakcie zdarzenia obaj mężczyźni byli trzeźwi.

AW
Źródło: KPP w Turku
 

Akadiusz Wszędybył dla Turek.net.pl
Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
Podobne artykuły
Wideo: Katastrofa lotnicza pod Turkiem?...

Wideo: Katastrofa lotnicza pod Turkiem? Spokojnie to ćwiczenia służb...

18 czerw.
Groźny pożar na ulicy Inwestycyjnej w Turku....

Groźny pożar na ulicy Inwestycyjnej w Turku. W akcji gaśniczej osiem...

14 czerw.
Sprawdzili 38 adresów i zatrzymali sześciu...

Sprawdzili 38 adresów i zatrzymali sześciu mężczyzn. KPP Turek z...

12 czerw.
Chemiczne zagrożenie pod kontrolą. Strażacy...

Chemiczne zagrożenie pod kontrolą. Strażacy ćwiczyli na terenie...

12 czerw.
Teresa Wojciechowska z Wielopola nadal...

Teresa Wojciechowska z Wielopola nadal poszukiwana. Akcja służb trwa...

11 czerw.
Sukces młodych strażaków z powiatu...

Sukces młodych strażaków z powiatu tureckiego. MDP Chylin, Głuchów...

9 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama