sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Cordoba w ogniu

Cordoba w ogniu - Źródło: sxc.hu / Stefaan Smets
Źródło: sxc.hu / Stefaan Smets 

Turkowscy strażacy w miniony wtorek musieli interweniować nie w sprawie płonącego domu czy innego budynku lecz pojazdu. Na jednej z polnych dróg w płomieniach stanął osobowy Seat.

Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Turku, do zdarzenia doszło 10 stycznia. Ok. godz. 15:20 strażacy dostali informację o palącym się Seacie. Zdarzenie miało miejsce w Słodkowie (gm. Turek). Ogarnięty ogniem samochód znajdował się na jednej z polnych dróg dojazdowych do posesji.

reklama

Na nieszczęście właściciela, z Seata Cordoby (rocznik '94) pozostało niewiele. Pomimo akcji strażaków, samochód uległ spaleniu Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Turku właściciel – mieszkaniec Grabieńca – stracił w ten sposób ok. 2 tysiące złotych.

AW
Źródło: KP PSP w Turku, KPP w Turku 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Kolizja drogowa w Laskach

Wideo: Kolizja drogowa w Laskach

30-12-2015
Zdarzenie drogowe na A2

Zdarzenie drogowe na A2

11-08-2014
3 promile miał i jechał

3 promile miał i jechał

13-03-2012

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama