wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

Podbiegł, ukradł i uciekł

Podbiegł, ukradł i uciekł - Źródło: sxc.hu / Melissa Ramirez
Źródło: sxc.hu / Melissa Ramirez 

W dniu 19 stycznia do kradzieży torebki doszło na ul. Sportowej w Turku. Młody sprawca niezbyt długo cieszył się łupem, a teraz za popełniony czyn grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w miniony czwartek przed godz. 11:00. Wówczas młody mężczyzna wziął sobie na cel przechodzącą ul. Sportową kobietę. 21-latek podbiegł do niej i wyrwał z jej rak torebkę, po czym uciekł. Nie była to zbrodnia doskonała, gdyż po krótkim czasie funkcjonariusze Policji dysponowali rysopisem podejrzanego, a patrole rozpoczęły poszukiwania delikwenta na terenie miasta.

reklama

Działania przyniosły szybki skutek, gdyż policjanci w trakcie patrolu zauważyli mężczyznę zbliżonego fizjonomią do przekazanego rysopisu. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do kradzieży. Pokrzywdzona odzyskała torebkę, którą złodziej wyrzucił do kosza.

AW
Źródło: www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Poszukiwany 69-letni mieszkaniec Słodkowa...

Poszukiwany 69-letni mieszkaniec Słodkowa Koloni....

21 maj.
Tragiczny finał nad zbiornikiem Przykona....

Tragiczny finał nad zbiornikiem Przykona. Utonął...

15-06-2019
Niepokojące doniesienia w sprawie Michała...

Niepokojące doniesienia w sprawie Michała Rosiaka. W...

03-03-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama