piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Płonęło składowane drewno

Płonęło składowane drewno - Źródło: sxc.hu / P. Harper
Źródło: sxc.hu / P. Harper 

W miniony piątek ogień zagroził mieszkańcom, jak i samej konstrukcji jednego z domów w Tuliszkowie. Zażegnanie zagrożenia wymagało dwugodzinnej interwencji strażaków.

Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, do zdarzenia dosżło w dniu 27 stycznia. Pożar zagroził jednemu z domów jednorodzinnych w Tuliszkowie. Ogień ok. godz. 5:50 pojawił się w pomieszczeniu, w którym składowano drewo opałowe. Na miejscu pojawiły się trzy zastępy strażaków. Ci w ciągu dwugodzinnej akcji musieli poradzić sobie z ogniem, jak również z silnym zadymieniem.

reklama

Najprawdopodobniej przyczyną zajęcia się ogniem było zwarcie instalacji elektrycznej. W wyniku zdarzenia spaleniu uległo skąłdowane drewno, a ściany pomieszczenia zostały opalone.Nikomu z domowników nic się nie stało.

AW

Źródło: KP PSP w Turku  

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Gasili pożar w budynku biblioteki w...

Wideo: Gasili pożar w budynku biblioteki w Słodkowie

18-07-2018
Wideo: Gasili VW Polo na Komunalnej

Wideo: Gasili VW Polo na Komunalnej

15-01-2018
Dzierżązna: Ogień otoczył domy. Strażacy...

Dzierżązna: Ogień otoczył domy. Strażacy ratowali...

01-04-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama