środa 23 września 2020

Bogusława, Liwiusza, Tekli

reklama

Złapany po 8 latach poszukiwań

Złapany po 8 latach poszukiwań - Źródło: sxc.hu / Lance Kidwell
Źródło: sxc.hu / Lance Kidwell 

Kradzieże i włamania – takimi "osiągnięciami" na wystawienie listu gończego zapracował sobie pewien 31-latek z Turku. Mężczyzna został jednak po latach ukrywania się zatrzymany w miniony poniedziałek.

Turkowianin unikał wpadnięcia w ręce organów ścigania bardzo długo. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, poszukiwania mężczyzny trwały aż 8 lat. Powodem tego było m.in  przekazywanie przez rodzinę ściganego fałszywych informacji. Delikwent przebywać miał rzekomo za granicą. Taka wersja wydarzeń była sprawdzana, ale nie zaprzestano prób odnalezienia 31-latka w Polsce. Działanie to przyniosło efekt.

reklama

Poszukiwany za kradzieże i włamania zatrzymany został w dniu 2 kwietnia. Mężczyzna "wpadł" na terenie powiatu kolskiego. Dzięki działaniom funkcjonariuszy KPP w Turku 31-latek trafił do aresztu śledczego.

AW
Źródło: www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Poszukiwany 69-letni mieszkaniec Słodkowa...

Poszukiwany 69-letni mieszkaniec Słodkowa Koloni....

21 maj.
Tragiczny finał nad zbiornikiem Przykona....

Tragiczny finał nad zbiornikiem Przykona. Utonął...

15-06-2019
Niepokojące doniesienia w sprawie Michała...

Niepokojące doniesienia w sprawie Michała Rosiaka. W...

03-03-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama