czwartek 29 lipca 2021

Marty, Konstantego, Olafa

15°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Wpadł na os. Wyzwolenia z „maryśką”

Wpadł na os. Wyzwolenia z „maryśką”
 

W minioną sobotę na terenie Turku zatrzymany został 27-letni mieszkaniec Władysławowa. Mężczyznę przyłapano z kilkoma porcjami marihuany, gdyż o jego podejrzanej, prawdopodobnie dealerskiej działalności policjantów poinformowano telefonicznie.

Anonimowa osoba, dzwoniąc około godz. 13:00 na komendę, powiedziała funkcjonariuszom o tym, że na os. Wyzwolenia pewien mężczyzna ma przy sobie narkotyki i prawdopodobnie je sprzedaje. Ten miał siedzieć w samochodzie marki Volkswagen Golf, zaparkowanym w pobliżu tamtejszej piwiarni. Skierowani na miejsce funkcjonariusze faktycznie zauważali wspomniane auto, ale nie było w nim nikogo. Na szczęście w czasie anonimowego telefonu podany został również rysopis budzącego podejrzenia mężczyzny, a policjanci dostrzegli wpisującą się w te wskazania osobę.

reklama

27-latek został wylegitymowany, dokonano także przeszukania jego odzieży i auta. Funkcjonariusze znaleźli przy mieszkańcu Władysławowa kilka porcji marihuany, a mężczyzna trafił do aresztu.

AW
Źródło: www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Zatrzymani za wymuszenia rozbójnicze i...

Wideo: Zatrzymani za wymuszenia rozbójnicze i...

16 czerw.
Dwie osoby zatrzymane za posiadanie zakazanych...

Dwie osoby zatrzymane za posiadanie zakazanych...

7 czerw.
Wideo: Narkotyki, pościg i znieważenie...

Wideo: Narkotyki, pościg i znieważenie policjantów....

29 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama