wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Dachowali w Psarach

Dachowali w Psarach
 

Kolejny weekend na podturkowskich trasach zaczął się od wypadku samochodowego, do którego doszło w piątkowe popołudnie. W Psarach z drogi wypadł Ford Mondeo, którym podróżowało 5 osób.

Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Turku, do zdarzenia w jednej z miejscowości gminy Przykona doszło około godz. 18:00. Samochód osobowy, którym przemieszczał się kierowca i 4 pasażerów na łuku drogi wypadł z niej, a następnie auto dachowało.

reklama

Uczestnicy wypadku samodzielnie opuścili samochód i w momencie przybycia służb ratunkowych znajdowali się na zewnątrz pojazdu. Nie zmienia to faktu, iż wszyscy trafili do szpitala. Troje zostało przewiezionych do szpitala w Turku, pasażerka trafiła do placówki w Koninie a jeden z mężczyzn, z podejrzeniem krwiaka mózgu, został przetransportowany do szpitala w Kaliszu. 

AW
Źródło: KP PSP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Malanów: Focus płonął na Południowej

Malanów: Focus płonął na Południowej

28-10-2016
Wypadek na Uniejowskiej

Wypadek na Uniejowskiej

10-03-2016
Wideo: Uderzyła fordem w drzewo w Ciemieniu

Wideo: Uderzyła fordem w drzewo w Ciemieniu

05-02-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama