piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Kolejny kierowca wypadł z drogi

Kolejny kierowca wypadł z drogi - Źródło: sxc.hu / Bjarne Henning Kvaale
Źródło: sxc.hu / Bjarne Henning Kvaale 

W poniedziałek znów lokalne trasy okazały się prawdopodobnie zbyt wąskie dla następnego zmotoryzowanego. Na szczęście w wyniku zdarzenia w jednej z miejscowości gminy Tuliszków obyło się bez konsekwencji w postaci urazów, zagrażających zdrowiu czy życiu.

Jak podaje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Turku, służby zostały poinformowane o całej sytuacji na kilka minut przed godz. 9:00. Kierujący samochodem osobowym marki Skoda Fabia wypadł wraz ze swym pojazdem z drogi. Do Kępiny udały się zastępy JRG Turek i OSP Tuliszków, łącznie 12 strażaków.

reklama

W wyniku wypadnięcia z drogi szczęśliwie nikt nie został poszkodowany. Strażacy zajęli się zabezpieczeniem miejsca zdarzenia, odłączeniem instalacji w aucie itp.

AW
Źródło: KP PSP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Huknął motocyklem w golfa. Lekarze walczą o...

Huknął motocyklem w golfa. Lekarze walczą o życie...

27-05-2013
Kraksa pod Grzymiszewem

Kraksa pod Grzymiszewem

14-05-2013
Pijana 17-latka śmigała skuterem

Pijana 17-latka śmigała skuterem

08-05-2013

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama