sobota 16 stycznia 2021

Mascelego, Walerii, Włodzimierza

reklama

Staruszek kradł w markecie

Staruszek kradł w markecie - Źródło: sxc.hu / Gabriella Fabbri
Źródło: sxc.hu / Gabriella Fabbri 

Kosmetyki, maszynki do golenia – tego typu asortyment padł łupem niepozornego Kaliszanina, który grasował w jednym z turkowskich sklepów wielkopowierzchniowych. Pijany 67-latek został przyłapany i trafił do aresztu.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w dniu 11 lipca. Mężczyznę spacerującego po markecie przy ul. Konińskiej ciężko było podejrzewać o niecne zamiary, gdyż przemieszczał się po obiekcie z pomocą laski inwalidzkiej. Jego zachowanie  nie umknęło  jednak uwadze ochrony, która wezwała policjantów. Jak się okazało, 67-latek zabrał ze sklepowych półek kilka opakowań maszynek do golenia, butelki wody toaletowej oraz pudry kosmetyczne. Całkowita wartość  niedoszłego łupu  to ok. 570 zł.

reklama

Kaliszanin trafił do turkowskiego aresztu. Tam mógł ochłonąć po dokonaniu „transakcji bezgotówkowej”, gdyż badanie wykazało w organizmie mężczyzny obecność ponad 2 promili alkoholu.

AW
Źródło: www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kolejny wypadek na trasie Turek-Przykona

Kolejny wypadek na trasie Turek-Przykona

11-08-2020
Śmiertelny wypadek w Laskach.  Nie żyje...

Śmiertelny wypadek w Laskach. Nie żyje 24-letni...

24-07-2020
Stłuczka w Laskach z udziałem Fiata i Opla....

Stłuczka w Laskach z udziałem Fiata i Opla. Ruch...

10-04-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama