wtorek 27 lipca 2021

Aureliusza, Natalii, Rudolfa

29°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Złodzieje nie urlopują

Złodzieje nie urlopują
 

Choć kanikuły trwają w najlepsze, letniej labie nie oddają się amatorzy cudzej własności. Ci wolą raczej wykorzystywać nieobecność właścicieli rozmaitych domostw, czego dowodem jest kradzież, do której doszło w weekend w Koźminie.

Jak wynika z informacji udzielonych naszej redakcji przez Komendę Powiatową Policji w Turku, do włamania doszło w dniach 3-4 sierpnia, najprawdopodobniej nocną porą. Złodziej obrał na cel jedno z domostw w gminie Brudzew. Zwolennik zarobku cudzym kosztem – korzystając z nieobecności właściciela posesji – przedostał się do domu, pokonując zabezpieczenia drzwi wejściowych. Delikwent splądrował pomieszczenia, a jego łupem padły aparat fotograficzny i telefon komórkowy.

reklama

W wyniku kradzieży poszkodowanym został - będący właścicielem posesji - mieszkaniec Koła. Ten za sprawą wizyty złodzieja stracił mienie o wartości około 500 zł.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny...

Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny piątek...

24-07-2020
Wideo: Pożar budynku mieszkalnego w Koźminie...

Wideo: Pożar budynku mieszkalnego w Koźminie (gm....

09-02-2018
Koźmin: Wiózł 28 kilogramów tytoniu

Koźmin: Wiózł 28 kilogramów tytoniu

30-01-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama