wtorek 29 listopada 2022

Błażeja, Margerity, Saturnina

3°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Kobieta nie ustąpiła, zderzenie gotowe

Kobieta nie ustąpiła, zderzenie gotowe
 

Jak pokazał miniony piątek, chyba nie wszyscy lokalni kierowcy wiedzą co oznaczają takie pojęcia, jak "droga podporządkowana" czy "pierwszeństwo przejazdu". Namacalnym tego dowodem była sytuacja, do której doszło w piątkowe popołudnie na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i Mickiewicza w Turku.

O zajściu informowaliśmy już w dniu 17 sierpnia, ale dziś znany jest jego dokładniejszy przebieg. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło około godz. 16:05. Na wspomnianym skrzyżowaniu przecięły się drogi kierującej autem osobowym marki volkswagen i osób poruszających się citroenem. Kobieta, wyjeżdżając z ul. Mickiewicza, nie zastosowała się do znaku "Stop" i doprowadziła do kolizji z drugim samochodem.

reklama

Kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi. Pasażerka volkswagena trafiła na obserwację do szpitala.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
Kobieta nie ustąpiła, zderzenie gotowe

Podobne artykuły

Policyjny pościg w Malanowie. 3 tysiące mandatu...

Policyjny pościg w Malanowie. 3 tysiące mandatu dla...

12 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama